Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Streekdienst
|
52
|
Utrecht - De Bilt - Zeist - Huis ter Heide - Soesterberg - Amersfoort
|
|
56
|
Amersfoort - Soesterberg - Huis ter Heide - Zeist - Driebergen - Doorn - Langbroek - Cothen - Wijk bij Duurstede
|
|
70
|
Hilversum - Lage Vuursche - Soestdijk - Soest - Amersfoort
|
|
71
|
Soestdijk - Soest
|
Spitsbus
|
72
|
Soestdijk - Soest
|
|
76
|
Amersfoort - Bunschoten - Spakenburg
|
|
77
|
Amersfoort - Leusden
|
|
78
|
Amersfoort - Leusden
|
|
79
|
Amersfoort - Leusden - Stoutenburg - Achterveld - Barneveld
|
|
80
|
Wageningen - Rhenen - Veenendaal - Renswoude - Scherpenzeel - Woudenberg - Leusden - Amersfoort
|
|
100
|
Harderwijk - Hierden - Hulshorst - Nunspeet - Doornspijk - Elburg - Oldebroek - Wezep - Zwolle
|
|
101
|
Amersfoort - Nijkerkerveen - Nijkerk - Putten - Ermelo - Harderwijk
|
|
102
|
Amersfoort - Hoevelaken - Terschuur - Voorthuizen - Wittenberg - Hoog Soeren - Apeldoorn
|
|
103
|
(Amersfoort - Hooglanderveen -) Nijkerk - Zeewolde - Nijkerk (- Hooglanderveen - Amersfoort)
|
|
104
|
Harderwijk - Leuvenum - Staverden - Elspeet - Uddel - Hoog Soeren - Apeldoorn
|
|
105
|
Harderwijk - Ermelo - Putten - Voorthuizen - Barneveld - Lunteren - Ede
|
|
107
|
Arnhem - Otterlo - Harskamp - Stroe - Wittenberg - Garderen - Putten - Ermelo - Harderwijk
|
|
112
|
Nunspeet - Vierhouten - Elspeet - Vierhouten - Nunspeet
|
|
144
|
Harderwijk - Zeewolde - Harderwijk
|
|
145
|
Elburg - Dronten
|
Spitsbus
|
147
|
Harderwijk - Biddinghuizen - Dronten - Swifterbant - Nagele - Emmeloord
|
|
148
|
Lelystad - Harderhaven - Harderwijk
|
|
159
|
Almere - Zeewolde - Almere
|
|
200
|
Elburg - Oldebroek - Wezep - Zwolle
|
|
252
|
Amersfoort - Soesterberg - Zeist - Utrecht (De Uithof)
|
Spitsbus
|
255
|
De Klomp - Veenendaal - De Klomp
|
Spitsbus
|
276
|
Amersfoort - A28 - Utrecht (Rijnsweerd)
|
Spitsbus
|
296
|
Amersfoort - A28 - Utrecht (Rijnsweerd)
|
Spitsbus
|
299
|
Leusden - A28 - Utrecht (Oog in Al)
|
Spitsbus
|
Nachtbus
|
501
|
Horst - Ermelo - Speuld - Staverden - Leuvenum
|
|
509
|
Barneveld - Terschuur - Appel - Driedorp - Nijkerk - Nijkerkerveen
|
|
510
|
Lunteren - Ederveen - De Klomp - Veenendaal - Overberg
|
|
511
|
Barneveld - De Glind - Scherpenzeel
|
|
512
|
Barneveld - Kootwijkerbroek - De Valk - Wekerom
|
|
Nachtbus
|
401
|
Nijkerkerveen - Nijkerk - Putten - Ermelo - Harderwijk
|
|
403
|
Nijkerkerveen - Zeewolde
|
|
Schoolbus
|
173
|
Nunspeet - Hierden - Amersfoort
|
|
174
|
Urk - Harderwijk / Ermelo - Putten - Amersfoort
|
|
175
|
Nunspeet - Harderwijk - Ermelo - Putten - Nijkerk - Hoevelaken
|
|
176
|
Elspeet - Uddel - Garderen - Wittenberg - Voorthuizen - Hoevelaken - Amersfoort
|
|
178
|
Wekerom - Kootwijkerbroek - Barneveld - Amersfoort
|
|
179
|
Wekerom - Kootwijkerbroek - Barneveld - Hoevelaken
|
|
180
|
Rhenen - Veenendaal - Renswoude - Scherpenzeel - Woudenberg - Leusden - Amersfoort
|
|
181
|
Wageningen - Bennekom - Ede - De Klomp - Renswoude - Scherpenzeel - Woudenberg - Leusden - Amersfoort
|
|
182
|
Houten - Amersfoort
|
|
183
|
Amersfoort - Amersfoort
|
|
184
|
Utrecht - De Bilt - Soesterberg - Amersfoort
|
|
185
|
Amersfoort - Hoevelaken
|
|
186
|
Zeist - Soesterberg - Amersfoort
|
|
292
|
Amersfoort - Blaricum
|
|
620
|
Harderwijk - Ermelo - Putten - Nijkerk - Amersfoort
|
|
622
|
De Klomp - Renswoude - Woudenberg - Leusden - Amersfoort
|
|
623
|
Utrecht De Uithof - Amersfoort
|
|
625
|
Amersfoort - Zeewolde
|
|