Lijn 470 Turnhout Station - Mol Ginderbroek
Buslijn 470 in België | |
Vervoerder(s) | (B&C en Marcel Cars i.o.v.) De Lijn |
Vervoerregio | Kempen |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 470 |
Materieel | Scania Citywide LE, Iveco Crossway LE, VDL Citea SLE-120, Van Hool New A360H, MAN Lion's City |
Rijdt sinds | 1 september 2016 |
Voorganger(s) | 430 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22:05) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 470 rijdt van Turnhout via Oud-Turnhout, Retie en Dessel naar Mol.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee extra ritten van Mol Station naar Turnhout.
- Op woensdagmiddag rijden twee extra ritten van Turnhout naar Mol.
- Op zaterdag overdag wordt in Turnhout via Begijnhof/Parklaan gereden in verband met de markt.
Route
Halte | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Lokeren Bareel | ||
Turnhout, Boerenkrijglaan | ||
Turnhout, Oud-Strijderslaan | ||
Turnhout, Parklaan | ||
Turnhout, Zwembad Stadspark | ||
Turnhout, Kwakkelstraat | ||
Turnhout, Steenweg op Mol | ||
Turnhout, Zegeplein | ||
Turnhout, Begijnhof | ||
Turnhout, Theobalduskapel | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Nijverheidsstraat | ||
Turnhout, Tijl en Nelestraat | ||
Turnhout, Boomgaardstraat | ||
Turnhout, Klinkstraat | ||
Turnhout, Lillokensstraat | ||
Turnhout, Oranjemolenstraat | ||
Turnhout, Zandbergstraat | ||
Oud-Turnhout, Blekerijstraat | ||
Oud-Turnhout, Tramwissel | ||
Oud-Turnhout, Dorp | ||
Oud-Turnhout, Molenbergen | ||
Oud-Turnhout, Driedostraat | ||
Oud-Turnhout, Staprijk | ||
Oud-Turnhout, Zwanevenstraat | ||
Oud-Turnhout, Lentedreef | ||
Oud-Turnhout, Rhoode | ||
Oud-Turnhout, Binnenheide | ||
Retie, Hofstraat | ||
Retie, Hesstraat | ||
Retie, De Werft | ||
Retie, Berg | ||
Retie, Biezenstraat | ||
Retie, Pijlstraat | ||
Retie, Markt | ||
Retie, Nieuwstraat | ||
Retie, Werbeek | ||
Dessel, Kuilstraat | ||
Dessel, Koolvenstraat | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Kromme Elleboogstraat | ||
Dessel, Goormansdijk | ||
Mol, Langendijk | ||
Mol, Zandputlaan | ||
Mol, Beukenbosstraat | ||
Mol, Speelpleinstraat | ||
Mol, Violettenstraat | ||
Mol, Hangarstraat | ||
Mol, Station | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, Ginderbroek |
Geschiedenis
Op 1 september 2016 werd het lijnennet in De Kempen aangepast na een grondige evaluatie van het bestaande lijnennet. Ter vervanging van lijn 480 werden de routes van lijn 430 afgeleid naar Reusel. Ter vervanging keerde lijn 470 weer terug in het straatbeeld en ging van maandag t/m zaterdag overdag zelfs elk half uur rijden.
Op 1 juli 2023 werd de tweede fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Alle specifieke scholierenritten voor het College, Gemeenschapsschool en TISP in de plaats Mol werden op die datum afgesplitst en ondergebracht bij het lijnnummer 473. Onder het eigen lijnnummer 470 bleef zodoende alleen nog de basisdienst tussen Turnhout en Mol bestaan. De langdurige werkzaamheden waren eveneens afgerond en de ritten werden in Mol weer doorgetrokken naar het Ginderbroek.
Halte | ||
Mol, Station | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, College | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, Kleinendijk | ||
Mol, TISP | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, Ginderbroek | ||
Mol, Jachtstraat | ||
Mol, Meerhoutsebaan | ||
Mol, Heipad | ||
Mol, TISP |