Lijn 232 Meppel Busstation/NS - Hoogeveen Station NS
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 6 mei 2009 om 12:05 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=232 |vervoerder=Connexxion |concessie=Zuidwest Drenthe/Overijssel noordoost |materieel=Taxibusje |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits= - |frequentie_dal= - |f...)
Buslijn 232 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zuidwest Drenthe/Overijssel noordoost |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | - |
Dal | - |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 232 rijdt op tijdstippen dat lijn 32 niet rijdt. Deze lijn legt exact dezelfde route af als lijn 32.
Route
Halte | ||
Meppel, Busstation / NS | ||
Meppel, Burg. Knopperslaan | ||
Meppel Heinsiusstraat | ||
Meppel, Joh. van Oldebarneveltstraat | ||
Meppel, Thorbeckestraat | ||
Meppel, Tweeloo | ||
Meppel, Bedrijvenpark Noord | ||
Meppel, Ruinerwoldseweg | ||
Ruinerwold, Boerpad | ||
Ruinerwold, Haakswold 8 | ||
Ruinerwold, Vorenwolde | ||
Ruinerwold, Centrum | ||
Ruinerwold, Gieser Wildemans | ||
Ruinerwold, Dijkmansweg | ||
Oosteinde, Schoolstraat | ||
Oosteinde, Oosteinde 32 | ||
Oosteinde, Oosteinde 48 | ||
Oosteinde, Oosteinde 70 | ||
Oosteinde, Wijkveld | ||
Ruinen, Huttenweg | ||
Ruinen, De Stobbe | ||
Ruinen, Centrum | ||
Ruinen, Oude Benderseweg | ||
Ruinen, Achter de Broeken | ||
Ruinen, Leeuwte 22 | ||
Ruinen, Leeuwte 42 | ||
Ruinen, Defensieweg | ||
Anholt, Anholt | ||
Antholt, Eursinge 9 | ||
Pesse, Wokpalace | ||
Pesse, Dorpsstraat | ||
Pesse, Molenhoek | ||
Pesse, De Akker | ||
Pesse, Bungalowpark Santbrincke | ||
Hoogeveen, Spaarbankbos | ||
Hoogeveen, Wijsterseweg | ||
Hoogeveen, Marnixstraat | ||
Hoogeveen, Station NS |