Lijn 439 Bergisch, Gladbach S-Bahnhof - Margaretenhöhe
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 feb 2023 om 12:42
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 439 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Wupsi |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bergisch Gladbach |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Avond (weekend) | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 439 rijdt van Bergisch Gladbach Stadtmitte naar Rommerscheid.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt bovenop de uursdienst een toegevoegde rit in beide richtingen.
Route
Halte | ||
Bergisch Gladbach, S-Bahnhof | ||
Bergisch Gladbach, Markt | ||
Bergisch Gladbach, Forum | ||
Bergisch Gladbach, Am Mühlenberg | ||
Bergisch Gladbach, Max-Bruch-Straße | ||
Bergisch Gladbach, Johannesstraße | ||
Bergisch Gladbach, Bergstraße | ||
Bergisch Gladbach, Höhenweg | ||
Bergisch Gladbach, Rommerscheider Straße | ||
Bergisch Gladbach, Großer Busch | ||
Bergisch Gladbach, Rommerscheid | ||
Bergisch Gladbach, Rommerscheider Höhe | ||
Bergisch Gladbach, Margaretenhöhe | ||
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de dienstregeling uitgebreid. Voortaan werd ook op zondag gereden.