Lijn 96 Zeeland Udenseweg - Oss Centraal Station
Buslijn 96 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 96 rijdt van Schaijk via Herpen en Berghem naar Oss.
Buiten de vakantieperioden rijdt deze lijn op werkdagen ook tussen Zeeland, Reek en Schaijk. In de ochtend vertrekken de eerste vijf ritten in Zeeland. De eerste drie ritten vanuit Oss rijden door naar Zeeland evenals extra spitsritten in de middagspits. Daarbuiten rijdt lijn 96 alleen tussen Schaijk en Oss.
Route
Halte | ||
Zeeland, Udenseweg | ||
Zeeland, Eikenhof | ||
Zeeland, Gemeentehuis | ||
Zeeland, Melkpad | ||
Zeeland, Molen | ||
Zeeland, Peelweg | ||
Zeeland, Kreitsberg | ||
Zeeland, Duifhuis | ||
Reek, Mgr. Borretstraat | ||
Reek, School | ||
Reek, Kruisbeeld | ||
Schaijk, Waterstraat | ||
Schaijk, Scheisestraat | ||
Schaijk, Waalstraat | ||
Schaijk, Europaplein | ||
Schaijk, Bowling | ||
Schaijk, Runstraat | ||
Herpen, Herperduin | ||
Herpen, Café van Brakel | ||
Herpen, Koolwijksestraat | ||
Berghem, Overweg | ||
Berghem, Molenhoek | ||
Berghem, Hoessenboslaan | ||
Berghem, Harenseweg | ||
Berghem, Café den Brok | ||
Berghem, Lindeboom | ||
Berghem, Kerk | ||
Berghem, Osseweg | ||
Oss, Goudplevier | ||
Oss, Hagelkruisstraat | ||
Oss, Kardinaal de Jongstraat | ||
Oss, Prof. Regoutstraat | ||
Oss, Centraal Station |
Geschiedenis lijn 96
Tot 9 december 2007 reed lijn 96 van Zeeland naar Oss, Ziekenhuis. Op die datum wijzigde de dienstregeling. Lijn 96 reed tussen Schaijk en Oss via Herpen en Berghem en had als eindpunt het station in Oss. Lijn 96 ging derhalve bij het station op het busstation stoppen en niet aan de achterzijde bij de parkeerplaatsen. Lijn 96 reed alleen maandag t/m vrijdag overdag en niet tijdens de vakantieperioden.
Per 13 december 2009 onderging lijn 96 grote wijzigingen. Tussen Schaijk en Oss ging lijn 96 de hele week rijden, ook in de avonduren en ook in de vakantieperiodes. De meeste ritten tussen Schaijk en Zeeland vervielen.
Buiten de vakantieperiodes reed lijn 96 in de ochtendspits 5 ritten van Zeeland naar Oss in een halfuursdienst. De eerste drie ritten vanuit Oss reden tot Zeeland in een halfuursdienst. In de middagspits reed lijn 96 in een halfuursdienst van Oss naar Schaijk. Vier van deze ritten reden in een uurdienst door naar Zeeland. Alle overige ritten reden in een uurdienst tussen Schaijk en Oss. In de vakantieperiodes en op zaterdag en zondag reed lijn 96 een uurdienst op het traject Schaijk - Oss.
Geschiedenis Oss - (Berghem - Herpen -) Schaijk
- Lijn 17 Grave Autobusstation - Oss Station (onbekend)
- Lijn 93 Schaijk Schutskooi - Oss Station (onbekend)
- Lijn 593 Schaijk Schutskooi - Oss Station (lijntaxi; 1 juni 1997 t/m 27 mei 2000)
- Lijn 257 Schaijk Netjeshof - Oss Station (buurtbus; onbekend)
- Lijn 96 Zeeland Udenseweg - Oss Ziekenhuis (30 mei 1999 t/m 8 december 2007)
- Lijn 596 Zeeland Udenseweg - Oss Ziekenhuis (30 mei 1999 t/m 27 mei 2000)
- Lijn 96 Zeeland Udenseweg - Oss Station (vanaf 9 december 2007)