Lijn 362 Aywaille Gare - Spa Pompea
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 362 in België | |
Vervoerder(s) | Cie des Autobus Liégeois i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro ((2) LE / II / G / II G / 2 G) Mercedes-Benz Conecto Iveco Crossway LE Irisbus Crossway LE |
Rijdt sinds | 1 september 2021 |
Voorganger(s) | 62 |
Frequenties
| |
Spits | 1-5x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 362 rijdt van Aywaille en Remouchamps of van Aywaille, Florzé, Sprimont, Hornay, Sendrogne en Blindef of van Cornemont via Louveigné en Banneux naar Theux, Spixhe en Spa.
Dienstregeling
- Deze lijn bestaat uit een collectie losse ritten op schooldagen, die in onderstaand overzicht staan opgesomd.
- De met (*65) of (*727) aangegeven ritten bieden een aansluiting met de betreffende lijn. Zie de aparte tabel met aansluitingen.
Richting Theux en Spa
- De drie ritten naar Theux rijden gelijktijdig, ca. 30 minuten na de eerste rit.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Route |
---|---|---|---|
Ochtendspits | Aywaille Gare | Spa Pompea | Via Banneux Rue Claire Fagne; (*727) |
Ochtendspits | Sprimont Fond Leval | Theux Saint-Roch | Via Banneux La Croix; (*65) |
Ochtendspits | Cornemont Village | Theux Saint-Roch | Via Banneux Rue Claire Fagne |
Ochtendspits | Aywaille Gare | Theux Saint-Roch | Uit Verleumont als lijn 265; 2x via Pont de Sougné; niet via Banneux |
Richting Cornemont en Aywaille
- Rond het middaguur rijden de twee ritten gelijktijdig.
- In de middagspits rijden de eerste drie ritten gelijktijdig en de laatste twee ritten gelijktijdig, ca. 75 minuten later.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Route |
---|---|---|---|
Rond het middaguur, alleen op woensdag | Spa Pompea | Aywaille Gare | Via Banneux Rue Claire Fagne; (*727) |
Rond het middaguur, alleen op woensdag | Theux Saint-Roch | Cornemont Village | Via Banneux La Croix; (*727) |
Middagspits, niet op woensdag | Theux Saint-Roch | Aywaille Gare | Via Banneux Rue Claire Fagne; via Sprimont; (*65) |
Middagspits, niet op woensdag | Theux Saint-Roch | Aywaille Gare | Niet via Banneux |
Middagspits, niet op woensdag | Theux Saint-Roch | Cornemont Village | Via Banneux La Croix; (*727) |
Middagspits, niet op woensdag | Theux Saint-Roch | Cornemont Village | Via Banneux La Croix; (*727); 7 minuten oponthoud bij Louveigné Tilleul |
Middagspits | Spa Pompea | Aywaille Gare | Via Banneux Rue Claire Fagne; (*727) |
Aansluitingen
Halte | Richting | Aansluiting | Dag | Frequentie |
---|---|---|---|---|
Sprimont, Fond Leval | Naar Theux | Lijn 65 uit Liège en Lincé | Alle dagen | 1x/ochtend |
Sprimont, Fond Leval | Van Theux | Lijn 65 naar Sprimont via Lincé Lijn 65 naar Liège |
Ma, di, do, vr | 1x/middagspits |
Louveigné, Tilleul | Aywaille → Spa | Lijn 727 Florzé → Verviers | Alle dagen | 1x/ochtend |
Louveigné, Tilleul | Spa → Aywaille | Lijn 727 Verviers → Florzé Lijn 727 Verviers → Aywaille |
Woensdag Alle dagen |
1x/middag 1x/middagspits |
Louveigné, Tilleul | Theux → Cornemont | Lijn 727 Verviers → Florzé Lijn 727 Verviers → Aywaille |
Woensdag Ma, di, do, vr |
1x/middag 1x/middagspits |
Route
Halte | ||
Aywaille, Gare SNCB | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Avenue Libert | ||
Aywaille, Dieupart Église | ||
Aywaille, Super Delhaize | ||
Aywaille, Rue du Chera | ||
Florzé, Carrière des Hayettes | ||
Florzé, Garage AB Liégeois | ||
Florzé, Centre | ||
Florzé, Résidence Chera | ||
Florzé, Étoile | ||
Sprimont, Rue Schinler 37 | ||
Sprimont, Union Coopérative | ||
Sprimont, Rue de l'Hôtel de Ville | ||
Sprimont, Fond Leval | ||
Sprimont, Chemin d'Ogné | ||
Hornay, École | ||
Hornay, Route de Lincé | ||
Hornay, Chemin de Noidre | ||
Hornay, Maison Dogne | ||
Sendrogne, Nouveau Quartier | ||
Sendrogne, Haut du Village | ||
Sendrogne, Centre | ||
Sendrogne, École | ||
Blindef, Place | ||
Blindef, Rue de la China 63 | ||
Blindef, Haut | ||
Remouchamps, Institut Saint-Raphaël (Avenue de la Porallée) | ||
Remouchamps, Institut Saint-Raphaël (Boucle via le zoning) | ||
Remouchamps, Route de Henumont | ||
Remouchamps, Pont de Sougné (Rue de la Reffe) | ||
Remouchamps, Pont de Sougné (Rue Marsale) | ||
Remouchamps, Grottes | ||
Remouchamps, Rue El'Semme | ||
Remouchamps, Sécheval | ||
Remouchamps, Maison Flohimont | ||
Cornemont, Village | ||
Cornemont, 4 | ||
Louveigné, Rue de la Gendarmerie 82 | ||
Louveigné, Gendarmerie | ||
Louveigné, Rue sur Pierry | ||
Louveigné, Maison Reuter | ||
Louveigné, Chemin de Hotchamps | ||
Louveigné, Deigné | ||
Louveigné, Chemin d'Adzeux | ||
Louveigné, Rue Troleu | ||
Louveigné, Plein Vent (Rue de Remouchamps) | ||
Louveigné, Tilleul (Rue du Pérréon) | ||
Louveigné, Tilleul (Place du Tilleul) | ||
Louveigné, Plein Vent (Avenue Paola) | ||
Louveigné, Rue des Alouettes | ||
Louveigné, Rue Doyard 30 | ||
Louveigné, Carrefour Rue Doyard | ||
Banneux, Rue Claire Fagne | ||
Banneux, Home | ||
Banneux, La Croix | ||
Banneux, Mater Deï | ||
Banneux, Garage Beco | ||
Banneux, Route de Pepinster (Rue Mihet) | ||
Banneux, Église (Rue de Banneux) | ||
Banneux, Église (Place du Village) | ||
Banneux, Route de Pepinster (Rue Mihet) | ||
Banneux, Camping des Peupliers | ||
Banneux, Route de Hautregard | ||
Theux, Mont | ||
Theux, Cimetière | ||
Theux, Route de Jevoumont | ||
Theux, Belvédère | ||
Theux, Saint-Roch | ||
Spixhe, Village | ||
Spixhe, Route de Becco | ||
Theux, Le Chivroux | ||
Theux, Le Turon | ||
La Reid, Gare | ||
La Reid, Scierie | ||
La Reid, Les Digues | ||
La Reid, Garage des Digues | ||
Spa, Marteau (Avenue Reine Astrid) | ||
Spa, École d'Hôtellerie | ||
Spa, Gendarmerie | ||
Spa, Heures Claires | ||
Spa, Avenue Reine Astrid | ||
Spa, Place Royale | ||
Spa, Arcades | ||
Spa, Entre les Ponts | ||
Spa, Pompea |
Geschiedenis
Op 1 september 2021 werd lijn 62 hernummerd naar lijn 362. De route en dienstregeling wijzigden niet.