Lijn 66 Siegburg Bahnhof - Bad Honnef Stadtbahn
Metrolijn 66 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Metro |
Lijnlogo | |
Materieel | Flexity Swift |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 3-6x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-6x/uur |
Nacht | 1x/uur (vr-za) |
Zaterdag | 3-6x/uur |
Zaterdagavond | 2-6x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Zondagavond | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 rijdt van Siegburg Stadtmitte via Sankt Augustin Stadtmitte, Sankt Augustin Hangelar, Bonn Vilich, Bonn Hauptbahnhof, Bonn Ramersdorf, Bonn Oberkassel, Königswinter Oberdollendorf, Königswinter Stadtmitte en Bad Honnef Rhöndorf naar Bad Honnef Stadtmitte.
Dienstregeling
- In de ochtendspits en vanaf 13:00 wordt 6x/uur gereden tussen Siegburg Bahnhof en Königswinter Clemens-August-Straße en 3x/uur tussen Königswinter Clemens-August-Straße en Bad Honnef Stadtbahn.
- In de daluren tussen 9:00 en 13:00 uur en op zaterdag wordt 6x/uur gereden tussen Siegburg Bahnhof en Ramersdorf en 3x/uur tussen Ramersdorf en Bad Honnef Stadtbahn.
- Van maandag tot en met zaterdag wordt na circa 20:30 uur de frequentie afgebouwd van 3 à 6x/uur naar 2 à 4x/uur.
- In de avonduren tussen 20:30 en 23:00 uur en op zondag wordt 4x/uur gereden tussen Siegburg Bahnhof en Ramersdorf en 2x/uur tussen Ramersdorf en Bad Honnef Stadtbahn. Na circa 23:00 uur wordt 2x/uur de gehele route gereden.
- Op zaterdag en zondag wordt tot circa 9:30 uur de frequentie langzaam verhoogd. Aan het begin van de dag wordt 2x/uur over de gehele route gereden.
- In de nachten van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag wordt 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Siegburg, Bahnhof | ||
Sankt Augustin, Mülldorf | ||
Sankt Augustin, Zentrum | ||
Sankt Augustin, Kloster | ||
Sankt Augustin, Ort | ||
Sankt Augustin, Hangelar Ost | ||
Sankt Augustin, Hangelar Mitte | ||
Sankt Augustin, Hangelar West | ||
Bonn, Vilich-Müldorf | ||
Bonn, Vilich | ||
Bonn, Adelheidisstraße | ||
Bonn, Konrad-Adenauer-Platz | ||
Bonn, Bertha-von-Suttner-Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Stadthaus | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Universität/Markt | ||
Bonn, Juridicum | ||
Bonn, Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt | ||
Bonn, Museum Koenig | ||
Bonn, Heussallee/Museumsmeile | ||
Bonn, Ollenhauerstraße | ||
Bonn, Olof-Palme-Allee | ||
Bonn, Robert-Schuman-Platz | ||
Bonn, Rheinaue | ||
Bonn, Ramersdorf | ||
Bonn, Oberkassel Nord | ||
Bonn, Oberkassel Mitte | ||
Bonn, Oberkassel Süd/Römlinghoven | ||
Königswinter, Oberdollendorf Nord | ||
Königswinter, Oberdollendorf | ||
Königswinter, Longenburg | ||
Königswinter, Clemens-August-Straße | ||
Königswinter, Fähre | ||
Königswinter, Denkmal | ||
Bad Honnef, Rhöndorf | ||
Bad Honnef, Am Spitzenbach | ||
Bad Honnef, Bad Honnef |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de dienstregeling doordeweeks uitgebreid. In de avonduren werd voortaan een uur langer de frequentie van 6x/uur aangehouden, waardoor de frequentie pas na circa 20:30 uur werd afgebouwd. Tevens ging de 6x/uur-frequentie tussen Ramersdorf en Königswinter al om 13:00 uur in en gingen de nachtritten ook rijden tussen Bonn Hauptbahnhof en Bad Honnef.
Op 28 augustus 2019 werd de dienstregeling in het weekend uitgebreid. Op zaterdag werd overdag de frequentie tot circa 20:30 uur verhoogd van 2 à 4x/uur naar 3 à 6x/uur.
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 66
- Buitenlandse metrolijnen
- Buitenlandse nachtmetro
- Verkeersverbond VRS
- Lijn in Duitsland
- Plaats Siegburg
- Station Siegburg/Bonn
- Plaats Sankt Augustin
- Sankt Augustin Mülldorf
- Sankt Augustin Zentrum
- Sankt Augustin Ort
- Sankt Augustin Hangelar Ost
- Sankt Augustin Hangelar Mitte
- Plaats Bonn
- Bonn Vilich-Müldorf
- Bonn Konrad-Adenauer-Platz
- Bonn Bertha-von-Suttner-Platz/Beethovenhaus
- Bonn Stadthaus
- Station Bonn Hbf
- Bonn Heussallee/Museumsmeile
- Bonn Olof-Palme-Allee
- Bonn Robert-Schuman-Platz
- Bonn Ramersdorf
- Bonn Oberkassel Süd/Römlinghoven
- Plaats Königswinter
- Königswinter Oberdollendorf
- Königswinter Longenburg
- Königswinter Clemens-August-Straße
- Plaats Bad Honnef
- Station Rhöndorf
- Bad Honnef Stadtbahn