Lijn 15 Lelystad, Station Centrum - Wold
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 2 mei 2021 om 20:08 (Etienne heeft pagina Lijn 15 Ringlijn Lelystad, Station Centrum - Wold hernoemd naar Lijn 15 Lelystad, Station Centrum - Wold)
Voormalige buslijn 15 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Zuid-Flevoland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 15 reed van station Lelystad Centrum via het Ziekenhuis, de Waterwijk, de Landerijen en de Boswijk.
Dienstregeling
- In de avonduren en op zondag werd naar de Landerijen niet via het Ziekenhuis gereden.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Zuiderzee Ziekenhuis | ||
Lelystad, Politiebureau | ||
Lelystad, Hollands Diepstraat | ||
Lelystad, Oostzeestraat | ||
Lelystad, Zwartezeestraat | ||
Lelystad, Ekenstein | ||
Lelystad, Duinbeek | ||
Lelystad, Nienoord | ||
Lelystad, Zoom | ||
Lelystad, Horst | ||
Lelystad, Winkelcentrum Kamp | ||
Lelystad, Wold | ||
Lelystad, Kamp | ||
Lelystad, Zuiderzee Ziekenhuis | ||
Lelystad, Station Centrum |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.