|
Route
|
|
Periode
|
1
|
Amersfoort: Station - Soesterkwartier - Isselt
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 13 december 2008
|
2
|
Amersfoort: Centraal Station - Hoogland - Nieuwland
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 10 december 2016
|
3
|
Amersfoort: (Nieuwland -) Kattenbroek - Vathorst
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 11 december 2004
|
4
|
Amersfoort: Centraal Station - De Koppel - Schothorst - Zielhorst - Kattenbroek
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 13 december 2008
|
5
|
Amersfoort: Centraal Station - De Koppel - Schothorst - Zielhorst - Vathorst
|
Stadsbus
|
12 december 2004 t/m 13 december 2008
|
5
|
Amersfoort: Centraal Station - De Koppel - Schothorst - Zielhorst
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 11 december 2004
|
6
|
Amersfoort: Centraal Station - Centrum - Kruiskamp - Rustenburg
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 11 december 2004
|
7
|
Amersfoort: Centraal Station - Centrum - Liendert - Rustenburg
|
Stadsbus
|
12 december 2004 t/m 14 december 2013
|
7
|
Amersfoort: Centraal Station - Centrum - Kruiskamp - Liendert
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 11 december 2004
|
8
|
Amersfoort: Centraal Station → Centrum → Randenbroek → Schuilenburg → Dorrestein → Centrum → Centraal Station
|
Stadsbus
|
29 februari 2004 t/m 13 december 2008
|
8
|
Amersfoort: Centraal Station - Centrum - Randenbroek - Schuilenburg
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 28 februari 2004
|
9
|
Amersfoort: Centraal Station - Centrum - Vermeerkwartier - Leusderkwartier
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 11 december 2004
|
9
|
Amersfoort: Centraal Station → Centrum → Vermeerkwartier → Leusderkwartier → Bergkwartier → Centraal Station
|
Stadsbus
|
12 december 2004 t/m 11 december 2010
|
10
|
Amersfoort: Centraal Station → Bergkwartier → Leusderkwartier → Vermeerkwartier → Centrum → Centraal Station
|
Stadsbus
|
12 december 2004 t/m 11 december 2010
|
10
|
Amersfoort: Centraal Station - Bergkwartier (- Laan 1914)
|
Stadsbus
|
15 december 2002 t/m 11 december 2004
|
19
|
Amersfoort: Centraal Station - Bergkwartier - DHV
|
Stadsbus
|
medio 2005 t/m 13 december 2008
|
183
|
Amersfoort: Centraal Station - Van Lodenstein/Hoornbeeck College
|
Schoolbus
|
... t/m 13 december 2008
|