Lijn 44 Bièvre Ecole Communale - Menuchenet Dépôt TEC
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 44 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 44 rijdt van Bièvre via Carlsbourg, Merny en Paliseul naar Menuchenet.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Bièvre naar Menunchenet en op woensdagmiddag of in de middagspits rijdt één rit van Menuchenet naar Orchimont.
Route
Halte | ||
Orchimont, Salle des Fêtes | ||
Nafraiture, Place | ||
Nafraiture, La Nowe | ||
Nafraiture, La Chiquetterie | ||
Houdremont, Le Bati | ||
Houdremont, Salles de Fêtes | ||
Bièvre, Route d'Houdremont | ||
Bièvre, Ecole | ||
Bièvre, Rond-Point | ||
Bièvre, Big Mat | ||
Bièvre, Les Misères | ||
Mon Idée, Mon Idée | ||
Carlsbourg, Chanteclai | ||
Carlsbourg, Institut | ||
Carlsbourg, Eglise | ||
Carlsbourg, Grand Rue 51 | ||
Merny, Grand Rue 76 | ||
Merny, Eglise | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Ecole | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Police | ||
Paliseul, Hutte Lurette | ||
Paliseul, Gare | ||
Nollevaux, Saint-Eloi | ||
Nollevaux, Almache | ||
Menuchenet, Carrefour | ||
Menuchenet, Dépôt TEC |