Lijn 173 Visé Place des Déportés - Slins Église
Versie door Umbusko (overleg | bijdragen) op 6 okt 2020 om 16:52 (Umbusko heeft pagina Lijn 173 Visé Place des Déportés - Slins Eglise hernoemd naar Lijn 173 Visé Place des Déportés - Slins Église)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 173 in België | |
Vervoerder(s) | (Léonard Travel/Multiobus Wallonie i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2015 |
Voorganger(s) | 73a |
Frequenties
| |
Spits | 1-6x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-4x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 173 rijdt van Visé via Haccourt, Oupeye, Hermée, Milmort, Liers en Fexhe-Slins naar Slins.
Dienstregeling
Richting Milmort - Slins
- In de ochtendspits rijdt één rit van Visé Place des Déportés naar Milmort Enseignement Spécial (***).
- Op woensdag rijden rond het middaguur gelijktijdig één rit van Visé Place des Déportés naar Hermée (*), één rit van Visé Place des Déportés naar Slins Église (**) en één rit van Visé Place des Déportés naar Slins Dalles (*). Aan het begin van de middag rijdt nog één rit van Visé Place des Déportés naar Slins Dalles (***).
- Op overige dagen rijden in de middagspits gelijktijdig één rit van Visé Place des Déportés naar Hermée (*), één rit van Visé Place des Déportés naar Slins Église (*) en één rit van Visé Place des Déportés naar Slins Dalles (*). Een uur later rijden gelijktijdig één rit van Visé Place des Déportés naar Milmort Église (**) en één rit van Visé Rue des Acacias naar Slins Dalles (*).
Richting Visé
- In de ochtendspits rijden gelijktijdig één rit van Liers naar Visé Place des Déportés (*), één rit van Slins Église naar Visé Place des Déportés (**), één rit van Hermée naar Visé Place des Déportés (*) en één rit van Oupeye naar Visé Place des Déportés (****).
- Op woensdag rijdt na de ochtendspits nog één rit van Liers naar Visé Place des Déportés (*) en aan het begin van de middag één rit van Milmort Enseignement Spécial naar Visé Place des Déportés (**).
- Op overige dagen rijdt in de middagspits één rit van Milmort Enseignement Spécial naar Visé Place des Déportés (**).
Vervoerders
- De ritten met de vermelding (*) worden gereden door Léonard Travel.
- De ritten met de vermelding (**) worden gereden door Multiobus Wallonie.
- De ritten met de vermelding (***) worden gereden door TEC Depot Bassenge.
- De rit met de vermelding (****) wordt gereden door TEC Depot Robermont.
Route
Halte | ||
Visé, Place des Déportés | ||
Visé, Garage T.C.M. | ||
Visé, Rue des Acacias | ||
Visé, Place Reine Astrid | ||
Visé, Gare SNCB | ||
Visé, Devant-le-Pont RG | ||
Haccourt, Monument | ||
Haccourt, Les Bouleaux | ||
Oupeye, Les Bleuets | ||
Oupeye, La Barrière | ||
Oupeye, Rue de Hermée | ||
Oupeye, Vieux Chêne | ||
Oupeye, Rue des Sorbiers | ||
Hermée, Lotissement des Roses | ||
Hermée, Allée des Houx | ||
Hermée, Rue Neuve | ||
Hermée, Rue des Pâquerettes | ||
Hermée, Rue de Milmort | ||
Milmort, R.C.A. | ||
Milmort, Gare | ||
Milmort, Rue Bovendael | ||
Milmort, Église | ||
Milmort, Maison Communale | ||
Milmort, Dépôt Militaire | ||
Milmort, Enseignement Spécial | ||
Milmort, Techspace Aero | ||
Liers, Rue Vinâve | ||
Liers, Église | ||
Liers, Gare | ||
Liers, Rue d'Anixhe | ||
Fexhe-Slins, Gendarmerie | ||
Fexhe-Slins, Rue de la Bascule | ||
Fexhe-Slins, Pharmacie | ||
Fexhe-Slins, Rue du 1er de Ligne | ||
Fexhe-Slins, Route de Hermée | ||
Slins, Rue de Straal | ||
Slins, Halebœuf | ||
Slins, La Vaux | ||
Slins, Église | ||
Slins, Rue Provinciale | ||
Slins, Aux Prés Flérons | ||
Slins, Dalles |
Geschiedenis
- Op 1 september 2015 werden enkele lijnnummers in de entiteit Liège-Verviers gewijzigd, waardoor het voor de reiziger makkelijker werd om het lijnnummer te onthouden, omdat de achtervoegsels zoals a of / verdwenen. Het oude lijnnummer 73a werd gewijzigd naar 173.