Lijn 472 Turnhout Station - Mol Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 472 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2016 |
Voorganger(s) | 436, 437 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 472 rijdt van Turnhout via Oud-Turnhout, Retie en Dessel naar Mol.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt er slechts één rit van Mol Station naar de SCK-VITO.
- In de middagspits rijden twee ritten van Turnhout naar Mol.
- In de vakanties rijdt er in de middagspits één rit vanaf Turnhout en één rit vanaf de SCK-VITO.
Route
Halte | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Nijverheidstraat | ||
Turnhout, Tijl en Nelestraat | ||
Turnhout, Koninklijk Atheneum | ||
Turnhout, Boomgaardstraat | ||
Turnhout, Oranjemolenstraat | ||
Turnhout, Zandbergstraat | ||
Oud-Turnhout, Blekerijstraat | ||
Oud-Turnhout, Tramwissel | ||
Oud-Turnhout, Dorp | ||
Oud-Turnhout, Molenbergen | ||
Oud-Turnhout, Driedostraat | ||
Oud-Turnhout, Staprijk | ||
Oud-Turnhout, Zwanevenstraat | ||
Oud-Turnhout, Lentedreef | ||
Oud-Turnhout, Rhoode | ||
Oud-Turnhout, Binnenheide | ||
Retie, Hofstraat | ||
Retie, Hesstraat | ||
Retie, De Werft | ||
Retie, Berg | ||
Retie, Biezenstraat | ||
Retie, Pijlstraat | ||
Retie, Markt | ||
Retie, Nieuwstraat | ||
Retie, Werbeek | ||
Dessel, Kuilstraat | ||
Dessel, Koolvenstraat | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Kromme Elleboogstraat | ||
Dessel, Goormansdijk | ||
Mol, Langendijk | ||
Mol, Belgiëlaan | ||
Mol, SCK-VITO | ||
Mol, Kerkhoflaan | ||
Mol, Achterbos Kerk | ||
Mol, Bruggeske | ||
Mol, Postelarenweg | ||
Mol, Hangarstraat | ||
Mol, Station |
Geschiedenis
Op 1 september 2016 is deze lijn ontstaan uit lijnen 436 en 437.