Lijn 92 Den Haag Station HS - Haarlem Station
Voormalige buslijn 92 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Haaglanden, Bollenstreek en Leiden, Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 18 september 1966 t/m ... |
Voorganger(s) | 22 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 92 reed van Den Haag via Wassenaar, Katwijk, Noordwijk, Voorhout, Sassenheim, Lisse, Hillegom, Bennebroek en Heemstede naar Haarlem.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Station HS | ||
Den Haag, Station SS | ||
Den Haag, Koningskade | ||
Wassenaar, Dierenpark | ||
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg | ||
Wassenaar, Duinrell | ||
Katwijk, Molentuinweg | ||
Katwijk, Vuurbaakplein | ||
Noordwijk, Willem van den Bergstichting | ||
Noordwijk, Lindenplein | ||
Noordwijk, Picképlein | ||
Noordwijk, Van de Mortelstraat | ||
Voorhout, Dorp | ||
Voorhout, Soldaatje | ||
Sassenheim, Teylingerlaan | ||
Sassenheim, Van Pallandtlaan | ||
Lisse, Kanaalstraat | ||
Hillegom, Raadhuis | ||
Bennebroek, Bennebroekerlaan | ||
Heemstede, De Glip | ||
Haarlem, Tempeliersstraat | ||
Haarlem, Station |
Geschiedenis
Om verwarring met lijnnummering van de HTM te voorkomen, werd het lijnnummer van de bestaande lijn 22 per 18 september 1966 gewijzigd in 92.