Lijn 603 Bonn, Alte Schulstraße - Röttgen Schleife
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 apr 2020 om 17:17
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 603 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 rijdt van Bonn Pützchen via Neu-Vilich, Beuel, Hauptbahnhof, Poppelsdorf en Ippendorf naar Röttgen.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt de frequentie na circa 20:30 uur verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.
- Op zaterdag wordt de frequentie na circa 9:30 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondag respectievelijk van 1x/uur naar 2x/uur.
- In combinatie met lijn 602 wordt op een gedeelte van de route een verhoogde frequentie aangeboden.
Route
Halte | ||
Bonn, Alte Schulstraße | ||
Bonn, Im Bonnet | ||
Bonn, Bechlinghoven | ||
Bonn, Pützchen Schule | ||
Bonn, Friedenstraße | ||
Bonn, Pützchen Zur Autobahn | ||
Bonn, Maria Montessori Allee | ||
Bonn, Richard Scherer Straße | ||
Bonn, Schillingsweg | ||
Bonn, Gerhardstraße | ||
Bonn, Nonnenpfad | ||
Bonn, Gartenstraße | ||
Bonn, Pantheon Beuel | ||
Bonn, Beueler Bahnhofsplatz | ||
Bonn, Doktor Weis Platz | ||
Bonn, Beuel Rathaus | ||
Bonn, Konrad Adenauer Platz | ||
Bonn, Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Stiftsplatz | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Thomas Mann Straße | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Poppelsdorfer Allee | ||
↑ | Bonn, Colmantstraße/Hauptbahnhof | |
Bonn, Beethovenstraße | ||
Bonn, Beringstraße | ||
Bonn, Am Botanischen Garten | ||
Bonn, Poppelsdorfer Platz | ||
Bonn, Clemens August Platz | ||
Bonn, Melbbad | ||
Bonn, Am Mühlenberg | ||
Bonn, Kreuzberg | ||
Bonn, Ippendorfer Allee | ||
Bonn, Alte Schule | ||
Bonn, Buchholzstraße | ||
Bonn, Katzenloch | ||
Bonn, Röttgen Abzweig | ||
Bonn, Hobsweg | ||
Bonn, Kurfürstenplatz | ||
Bonn, Schloßplatz | ||
Bonn, Merler Allee | ||
Bonn, Röttgen Schleife |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de dienstregeling doordeweeks uitgebreid. In de avonduren werd voortaan een uur langer de frequentie van 3x/uur aangehouden, waardoor de frequentie pas na circa 20:30 uur werd afgebouwd.
Op 28 augustus 2019 werd de dienstregeling in het weekend uitgebreid. Op zaterdag werd overdag de frequentie tot circa 20:30 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondagochtend werd de halfuursdienst om 9:30 uur in plaats van om 11:00 uur opgestart.
Op 1 september 2019 kwam de halte Poppelsdorfer Alle richting Bonn Hauptbahnhof te vervallen.