Lijn 47 Ten Boer Wachthuisje - Groningen Centraal Station
Voormalige buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | Noord-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1971 t/m ... |
Voorganger(s) | 7 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 3x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 47 reed van Groningen via Ruischerbrug, Garmerwolde, Thesinge, Lutjewolde en Sint Annen naar Ten Boer.
Route
Halte Niet alle haltes worden vermeld.
| ||
Ten Boer, Wachthuisje | ||
Sint Annen, Bedumerweg | ||
Lutjewolde, Driesprong | ||
Thesinge, Molen | ||
Garmerwolde, Wachthuisje | ||
Ruischerbrug, Brug | ||
Groningen, Pop Dijkemaweg | ||
Groningen, Damsterdiep | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Autobusstation |
Geschiedenis
Deze lijn is de opvolger van de DAM lijn 7 nadat de DAM was overgenomen eind 1970 door de GADO.
In de GADO Dienstregeling 1981/1982 en de GADO Dienstregeling 1982/1983 werden er alleen van maandag t/m vrijdag nog een viertal ritten uitgevoerd overdag. En op zaterdag één rit in beide richtingen.