Lijn 67 Gedinne Ecole Primaire - Bouillon Athénée
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 67 in België | |
Vervoerder(s) | (Transports Penning i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 67 rijdt van Gedinne via Haut-Fays, Porcheresse, Graide, Carlsbourg, Paliseul, Plainevaux en Noirefontaine naar Bouillon.
Dienstregeling
- Richting Bouillon beginnen de ritten bij de Ecole Primaire en rijden naar het Athénée en richting Gedinne beginnen de ritten bij het Ecole Sainte-Marie en rijden naar het Centre. In beide richtingen staan de bussen in Paliseul kort stil voor een aansluitknoop.
- In de middagspits rijdt een extra rit van Graide naar Haut-Fays.
Route
Halte | ||
↑ | Gedinne, Centre | |
↓ | Gedinne, Ecole Primaire | |
Gedinne, Rue Gridlet | ||
Gedinne, Cantonnier | ||
Gedinne, Gare | ||
Haut-Fays, Bois de Briève | ||
Haut-Fays, Rue du Cimetière | ||
Haut-Fays, Eglise | ||
Haut-Fays, Rue Nouvelle | ||
Haut-Fays, Monument | ||
Haut-Fays, Rue de Burnaifontaine | ||
Haut-Fays, Sclassin | ||
Gembes, Route de Mont | ||
Gembes, Centre | ||
Gembes, Pont | ||
Porcheresse, Vicinal | ||
Porcheresse, Laloux | ||
Porcheresse, Eglise | ||
Porcheresse, Rue de Graide 96 | ||
Porcheresse, Le Grinchy | ||
Graide, Rue de Porcheresse | ||
Graide, Boulangerie | ||
Graide, Rue de la Station 80 | ||
Graide, Rue des Progrès 108 | ||
Graide, Rue des Progrès 54 | ||
Graide, Station | ||
Graide, Scierie | ||
Naome, Monument | ||
Carlsbourg, Moulin de Naome | ||
Carlsbourg, Gare | ||
Carlsbourg, Avenue Arthur Tagnon 42 | ||
Carlsbourg, Institut | ||
Carlsbourg, Eglise | ||
Carlsbourg, Rue Joseph Jacques | ||
Carlsbourg, Rue des Socquettes | ||
Meny, Route de Paliseul | ||
Paliseul, Gare | ||
Paliseul, Athénée | ||
Paliseul, Gendarmerie | ||
Paliseul, Route de Launoy | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Ecole Communale | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Gendarmerie | ||
Paliseul, Hutte Lurette | ||
Paliseul, Pont de Nollevaux | ||
Launoy, Centre | ||
Fays-les-Veneurs, Route de Lounay | ||
Fays-les-Veneurs, Eglise | ||
Nollevaux, Eglise | ||
Plainevaux, Eglise | ||
Plainevaux, Quatre Bras | ||
Noirefontaine, Les Minières | ||
Noirefontaine, Gare Vicinale | ||
Noirefontaine, Route de Curfoz | ||
Noirefontaine, Route de Bouillon | ||
Curfoz, Dépôt Poncin Clébant | ||
Bouillon, Le Maroc | ||
Bouillon, Rue de l'Ange Gardien | ||
Bouillon, La Maladrerie | ||
Bouillon, Athénée | ||
Bouillon, Quai du Rempart | ||
↓ | Bouillon, Athénée | |
↑ | Bouillon, Ecole Sainte-Marie |