Lijn 394 Eupen Bahnhof - Sankt Vith An den Linden
Buslijn 394 in België | |
Vervoerder(s) | Autobus Blaise/SADAR i.o.v. TEC |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Scania Omnilink, Mercedes-Benz Citaro, |
Rijdt sinds | 2 mei 1995 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 0-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/2 uur (gem.) |
Dal | 0-1x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/2 uur (gem.) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 394 rijdt van Eupen via Sourbrodt, Elsenborn, Bütgenbach, Büllingen, Mirfeld, Amel, Medell en Meyerode naar Sankt-Vith.
Dienstregeling
- Tijdens de schooluren rijden extra ritten op deeltrajecten.
Route
Halte | ||
Eupen, Bushof | ||
Eupen, Bahnhof | ||
Eupen, Werthplatz | ||
Eupen, Kehrweg | ||
Eupen, Haas | ||
Eupen, Malmedyer Straße | ||
Eupen, Croix Noire | ||
Hestreux, Hestreux | ||
Hestreux, Porte de Drossart | ||
Jalhay, Belle Croix | ||
Baraque-Michel, Baraque Michel | ||
Mont-Rigi, Mont Rigi | ||
Botrange, Signal de Botrange | ||
Botrange, Centre Nature | ||
Sourbrodt, Chalet | ||
Sourbrodt, Gîte d'étape | ||
Sourbrodt, Poste | ||
Sourbrodt, Boulangerie Toussaint | ||
Sourbrodt, Eglise | ||
Sourbrodt, Maison Krings | ||
Sourbrodt, Gare | ||
Sourbrodt, Promopack | ||
Elsenborn, Haus Cremer | ||
Elsenborn, Kalterherberger Straße | ||
Elsenborn, Siedlung | ||
Elsenborn, Zosterbach | ||
Elsenborn, Griesdeck | ||
Elsenborn, Begleitzentrum | ||
Elsenborn, Herzebösch | ||
Elsenborn, Dorf | ||
Elsenborn, Bütgenbacher Straße | ||
Bütgenbach, Monschauer Straße | ||
Bütgenbach, Krankenhaus | ||
Bütgenbach, Kreuzung | ||
Bütgenbach, Haus 222A | ||
Bütgenbach, Domäne | ||
Bütgenbach, Karmel | ||
Bütgenbach, Schwartzenbach | ||
Bütgenbach, Haus Weynand | ||
Büllingen, Bütgenbacher Straße 299 | ||
Büllingen, Gendarmerie | ||
Büllingen, Sankt-Vither Strasse | ||
Büllingen, Weg nach Honsfeld | ||
Büllingen, Morschheck | ||
Hepscheid, Kreuzung | ||
Möderscheid, Kreuzung | ||
Mirfeld, Mirfelderbusch | ||
Mirfeld, 136 | ||
Mirfeld, Cafe Mertes | ||
Amel, Haus Adam 119 | ||
Amel, Haus Jousten | ||
Amel, Büllinger Straße | ||
Amel, Zur Breitenbach | ||
Medell, Im Koelchen | ||
Medell, Weißenbrücke | ||
Medell, 182 | ||
Medell, Hochkreuz | ||
Medell, 163 | ||
Meyerode, Ameler Straße 105 | ||
Meyerode, Walleroder Straße | ||
Sankt-Vith, Gendarmerie | ||
Sankt-Vith, Vielsalmer Straße | ||
Sankt-Vith, An der Linden | ||
Sankt-Vith, Bischöfliche Schule | ||
↓ | Sankt-Vith, Maria Goretti | |
↑ | Sankt-Vith, Bischöfliche Schule |
Schoolroutes
Er rijdt in de ochtend één bus van Elsenborn via Büllingen naar Sankt-Vith en één bus van Bütgenbach, Kreuzung naar Sankt-Vith. In de middag rijdt één bus van Sankt-Vith via Büllingen naar Bütgenbach, Kreuzung en één bus van Sankt-Vith naar Elsenborn. Verder rijdt er in de middag één bus van Bütgenbach naar Sourbrodt. Deze ritten rijden niet tijdens de vakantieperioden.
Halte | ||
Sourbrodt, Gare | ||
Sourbrodt, Promopack | ||
Elsenborn, Haus Cremer | ||
Elsenborn, Kalterherberger Strasse | ||
Elsenborn, Siedlung | ||
Elsenborn, Zosterbach | ||
Elsenborn, Griesdeck | ||
Elsenborn, Begleitzentrum | ||
Elsenborn, Herzebösch | ||
Elsenborn, Dorf | ||
Elsenborn, Bütgenbacher Straße | ||
Nidrum, Friedhof | ||
Nidrum, Kirche | ||
Nidrum, Schwartzberg | ||
Bütgenbach, An der Mühle | ||
Berg, Kirche | ||
Bütgenbach, Krankenhaus | ||
Bütgenbach, Kreuzung | ||
Bütgenbach, Haus Nr. 1 | ||
Bütgenbach, Domäne | ||
Bütgenbach, Karmel | ||
Bütgenbach, Schwartzenbach | ||
Büllingen, Alte Post | ||
Büllingen, Kreisverkehr (KH) | ||
Büllingen, Alte Post | ||
Büllingen, Gendarmerie | ||
Büllingen, Sankt-Vither Strasse | ||
Büllingen, Weg nach Honsfeld | ||
Büllingen, Morschheck | ||
Hepscheid, Kreuzung | ||
Möderscheid, Kreuzung | ||
Mirfeld, Mirfelderbusch | ||
Mirfeld, 136 | ||
Mirfeld, Cafe Mertes | ||
Amel, Haus Adam 119 | ||
Amel, Haus Jousten | ||
Amel, Büllinger Straße | ||
Amel, Zur Breitenbach | ||
Medell, Im Koelchen | ||
Medell, Weißenbrücke | ||
Medell, 182 | ||
Medell, Hochkreuz | ||
Medell, 163 | ||
Meyerode, Ameler Strasse 105 | ||
Meyerode, Walleroder Strasse | ||
Sankt-Vith, Gendarmerie | ||
Sankt-Vith, Vielsalmer Strasse | ||
Sankt-Vith, An der Linden | ||
Sankt-Vith, Bischöfliche Schule | ||
↓ | Sankt-Vith, Maria Goretti | |
↑ | Sankt-Vith, Bischöfliche Schule |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong op 2 mei 1995 wanneer een nieuwe lijn 394 werd geïntroduceerd als snelle lijn naast lijn 48a, die daarvoor verlengd werd naar Eupen. Hiermee werd Sankt-Vith sneller verbonden met Eupen, waardoor makkelijker doorgereisd kon worden. Overigens bleef lijn 48a wel parallel naar Eupen rijden. In deze dienstregeling werd van maandag t/m zaterdag overdag 4x in beide richtingen gereden en op zondag 2x in beide richtingen. Onderweg werd nog op veel minder haltes gestopt.
Halte | ||
Eupen, Bushof | ||
Eupen, Marktplatz | ||
Eupen, Haas | ||
Baraque Michel, Baraque Michel | ||
Botrange, Signal de Botrange | ||
Botrange, Centre Nature | ||
Sourbrodt, Gîte d'Etappe | ||
Sourbrodt, Eglise | ||
Sourbrodt, Gare | ||
Elsenborn, Siedlung | ||
Elsenborn, Dorf | ||
Bütgenbach, Kreuzung | ||
Büllingen, Gendarmerie | ||
Mirfeld, Cafe Mertes | ||
Amel, Büllinger Straße | ||
Sankt-Vith, Gendarmerie | ||
Sankt-Vith, Vielsalmerstraße | ||
Sankt-Vith, An den Linden |
Op 1 december 2018 werd de route in Eupen omgedraaid. De bus ging voortaan beginnen bij het Bushof en vervolgens via het Bahnhof naar Eupen rijden.
Halte | ||
Eupen, Bahnhof | ||
Eupen, Werthplatz | ||
Eupen, Bushof | ||
Eupen, Kehrweg |