Lijn 41/2 Waremme Gare - Rosoux Congo
Voormalige buslijn 41/2 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 29 oktober 2017 |
Opvolger(s) | 412 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 41/2 reed van Waremme via Berloz, Corswarem, Jeuk en Vorsen naar Rosoux.
Dienstregeling
- Enkele ritten in de spits reden van en naar Waremme Zone Industrielle.
Route
Halte | ||
Waremme, Zone Industrielle | ||
Waremme, Athénée | ||
Waremme, Gare de Waremme | ||
Waremme, École de Longchamps | ||
Waremme, Maison Grissard | ||
Berloz, Espinette | ||
Berloz, Rue Crotteux | ||
Berloz, Centre | ||
Berloz, Cimetière | ||
Corswarem, Gare | ||
Corswarem, Pont des Chevaux | ||
Corswarem, Roppe | ||
Corswarem, Hasselbroek | ||
Jeuk, Kapel | ||
Jeuk, Henri Stassenstraat | ||
Jeuk, Kerk | ||
Jeuk, Kabien | ||
Jeuk, Rampenariestraat | ||
Jeuk, Emile Beauduinstraat | ||
Jeuk, Kasteelstraat | ||
Berloz, Rue de la Gare | ||
Berloz, Route du Village | ||
Vorsen, Brouwerijstraat | ||
Berloz, Crenwick | ||
Rosoux, Congo |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 30 oktober 2017 verdween de "/" uit het lijnnummer en kreeg deze lijn het lijnnummer 412. Voorts ging deze lijn voortaan een lusroute rijden; van Waremme via Corswarem, Jeuk, Vorsen en Rosoux en terug naar Waremme. De frequentie bleef gehandhaafd op een uurdienst van maandag t/m vrijdag met extra ritten tijdens de spitsuren.