Lijn 184 Diest Station - Leopoldsburg Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 184 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool New A600 |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 184 rijdt van Diest via Tessenderlo, Genendijk, Kwaadmechelen, Oostham en Heppen naar Leopoldsburg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt viermaal naar Diest gereden.
- In de middagspits wordt driemaal naar Leopoldsburg gereden.
Route
Halte | ||
Diest, Station | ||
Tessenderlo, Tessenderlo Chemie | ||
Tessenderlo, Broedersschool | ||
Tessenderlo, Groenstraat | ||
Genendijk, Kerk | ||
Kwaadmechelen, Autosnelweg | ||
Kwaadmechelen, Kerk | ||
Oostham, Schoolstraat | ||
Heppen, Kerk | ||
Leopoldsburg, Station |