Lijn 3 Meppel Station NS - Kampen Hanzewijk
Voormalige buslijn 3 | |
Vervoerder(s) | NWH |
Regio's | Kop van Overijssel, Zuidwest-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 1971 |
Opvolger(s) | 73, 74 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/1-2 uur |
Avond | 1-2x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 3 reed van Meppel via Leenders, Blauwe Hand, Beukers, Zwartsluis, Genemuiden, Grafhorst en IJselmuiden naar Kampen.
Er waren ook ritten met Zwartsluis of Genemuiden als begin-/eindpunt
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Meppel, Station NS | ||
Meppel, Burgemeester Knopperslaan | ||
Meppel, Zuiderlaan | ||
Meppel, Jan Tooroplaan | ||
Meppel, Industrieweg | ||
Leenders, Leenders | ||
Blauwe Hand | ||
Beukers, Schutsluis | ||
Zwartsluis, Busstation | ||
Zwartsluis, De Noorde | ||
Genemuiden, Gemeentehuis | ||
Genemuiden, Jan van Arkelstraat | ||
Kamperzeedijk, School | ||
Grafhorst, Grafhorst | ||
IJsselmuiden, Fuite | ||
IJsselmuiden, R.K. Kerk | ||
Kampen, Station | ||
Kampen, Hanzewijk |