Lijn 503 Leerdam Station - Lexmond Driemolensweg
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Belbuslijn 503 | |
Vervoerder(s) | U-OV (Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 703 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur, zie lijn 703 |
Dal | 1x/2 uur, zie lijn 703 |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 503 rijdt van Leerdam via Hei- en Boeicop naar Lexmond.
Dienstregeling
- Deze lijn voert de belbusritten van lijn 703 uit.
- In de ochtendspits wordt 1x/uur gereden en in de middagspits 1x/2 uur.
Route
Halte | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Huis ter Leede | ||
Leerdam, Molenlaan | ||
Leerdam, Schaikseweg/Molenlaan | ||
Schoonrewoerd, Hoogeind | ||
Schoonrewoerd, Dorp | ||
Schoonrewoerd, Kortgerecht Blauwbijl | ||
Hei- en Boeicop, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Hei- en Boeicop, Van Zuilenstraat | ||
Hei- en Boeicop, Zwaanskuikenbrug | ||
Lexmond, Driemolensweg |
Geschiedenis
Lijn 503 ontstond op 11 december 2016 als nieuw lijnnummer voor de belbusritten van lijn 703. Met ingang van 9 december 2018 ging deze lijn door een gemeentelijke herindeling en provinciegrenswijziging over van de concessie DAV-gebied naar de concessie Regio Utrecht. Van 9 december tot en met 31 december 2018 viel deze lijn nog onder de verantwoordelijkheid van Zuid-Holland en golden hier nog de Zuid-Hollandse tarieven. Voortaan reed de eerste rit naar Lexmond een uur later en de laatste rit naar Leerdam een uur eerder.