Lijn 68b Kortrijk Station - Tielt Station
Voormalige buslijn 68b in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/dag |
Avond | 1x/uur (tot 19:35) |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 68b reed van Kortrijk via Kuurne, Hulste, Ingelmunster en Molenbeke naar Tielt.
Dienstregeling
- Richting Tielt reden slechts enkele ritten via de Markt in Tielt. Richting Kortrijk reden alle ritten via deze halte.
- In de spitsuren reden enkele ritten uitsluitend op deeltrajecten.
Route
Halte | ||
Kortrijk, Station | ||
Kortrijk, L. Robbeplein | ||
Kortrijk, Caracas | ||
Kortrijk, De Appel | ||
Kortrijk, Gerechtshofbrug | ||
Kortrijk, Meensepoort | ||
Kortrijk, St. Jansput | ||
Kortrijk, Brugsepoort | ||
Kortrijk, Samenkomst | ||
Kortrijk, Shopping Center | ||
Kuurne, Kuurne France | ||
Kuurne, Rumba | ||
Kuurne, Watertorenstraat | ||
Kuurne, Katte | ||
Kuurne, Café Astrid | ||
Kuurne, Stokerij | ||
Hulste, Kalsijde | ||
Hulste, Vlasbloem | ||
Hulste, Hoge Doorn | ||
Ingelmunster, Vlasschaard | ||
Ingelmunster, Garage | ||
Ingelmunster, Station | ||
Ingelmunster, Markt | ||
Ingelmunster, St. Joris | ||
Ingelmunster, Meulebekestraat Nr. 56 | ||
Ingelmunster, 't Bouwke | ||
Ingelmunster, Bekaert | ||
Meulebeke, Hazewind | ||
Meulebeke, Koevoet | ||
Meulebeke, 't Veld/St. Antonius | ||
Meulebeke, Veldbloem | ||
Meulebeke, Goethalsplaats | ||
Meulebeke, Oosthoek | ||
Meulebeke, Paardekens | ||
Meulebeke, Vliegend Paard | ||
Tielt, Sint-Amandsstraat | ||
Tielt, Automobielinspectie | ||
Tielt, Drukkerij Lannoo | ||
Tielt, Vierhoek | ||
Tielt, Station | ||
Tielt, College | ||
Tielt, Polenplein | ||
Tielt, Markt | ||
Tielt, Station |