Lijn 661 Zwanenburg Kinheim - Hoofddorp Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 661 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt vanaf | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 261 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (ri. Hoofddorp) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 661 rijdt van Zwanenburg via Lijnden naar Hoofddorp.
Route
Halte | ||
↓ | Zwanenburg, Kinheim | |
Zwanenburg, Nauerna | ||
Zwanenburg, Troelstralaan | ||
Zwanenburg, Piersonstraat | ||
Boesingheliede, IJweg | ||
Lijnden, Lijnden | ||
Hoofddorp, Hoofdweg 199 | ||
Hoofddorp, Hoofdweg 271 | ||
Hoofddorp, Vijfhuizerweg | ||
Hoofddorp, Cornelia's Hoeve | ||
Hoofddorp, Wijkermeerstraat | ||
Hoofddorp, Beemsterstraat | ||
Hoofddorp, Stationsweg | ||
Hoofddorp, De Meerstede | ||
Hoofddorp, Oranjestraat | ||
Hoofddorp, Kaj Munkweg | ||
Hoofddorp, Wilsonstraat | ||
Hoofddorp, Wallenbergstraat | ||
↓ | Hoofddorp, Hoofddorp Centrum | |
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
↓ | Hoofddorp, Station |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 ging de nieuwe concessie Amstelland-Meerlanden in. Lijn 661 verving lijn 261 als bus voor scholieren uit Zwanenburg naar het Kaj Munkcollege.