Lijn 68 's-Hertogenbosch Maasoever - Vught Hertoglaan
Buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur (vakantie: 1x/uur) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 68 rijdt van de wijk Maasoever in 's-Hertogenbosch naar Vught.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Maasoever | ||
's-Hertogenbosch, Sluisweg | ||
's-Hertogenbosch, Maasvallei | ||
's-Hertogenbosch, Klipperstraat | ||
's-Hertogenbosch, Lugteren | ||
's-Hertogenbosch, Zilverwilg | ||
's-Hertogenbosch, Troelstradreef | ||
's-Hertogenbosch, Thorbeckeplantsoen | ||
's-Hertogenbosch, Marie Koenenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Prikpolder | ||
's-Hertogenbosch, Bollenveld | ||
's-Hertogenbosch, Fleringen | ||
's-Hertogenbosch, Eimeren | ||
's-Hertogenbosch, Maaspoortweg | ||
's-Hertogenbosch, De Morgen | ||
's-Hertogenbosch, De Harendonkweg | ||
's-Hertogenbosch, Sint Teunislaan | ||
's-Hertogenbosch, Rompertpassage | ||
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan | ||
's-Hertogenbosch, Schanswetering | ||
's-Hertogenbosch, Wethouder Schuurmanslaan | ||
's-Hertogenbosch, Mgr. Diepenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Kapelaan Koopmansplein | ||
's-Hertogenbosch, Parade | ||
's-Hertogenbosch, Spinhuiswal | ||
's-Hertogenbosch, Koningsweg | ||
's-Hertogenbosch, Zuid Willemsvaart | ||
's-Hertogenbosch, Burg. Loeffplein | ||
's-Hertogenbosch, Orthenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Koningsweg | ||
's-Hertogenbosch, Vughterweg | ||
Vught, Bosscheweg | ||
Vught, Taalstraat | ||
Vught, Koestraat | ||
Vught, Helvoirtseweg | ||
Vught, Van Voorst tot Voorststraat | ||
Vught, Maarten Trompstraat | ||
Vught, Geerstraat | ||
Vught, Esscheweg | ||
Vught, Moleneindplein | ||
Vught, Vijverbosweg | ||
Vught, Biezenwei | ||
Vught, Mastdammenhoeve | ||
Vught, Kampenhout | ||
Vught, Hertoglaan |