Lijn 23 Antwerpen, Centraal Station - Noorderplaats
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 7 jun 2017 om 21:45 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |buitenland=ja |land=België |dienstregeling=2017 |route='''Antwerpen:''' Centraal Station - Stuivenberg - Schijnpoort - Dam - Noorderplaats |lijnnr=23 |...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 23 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Antwerpen |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Van Hool A300 |
Rijdt sinds | 3 juni 2017 |
Voorganger(s) | 23 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van Antwerpen Centraal Station via Stuivenberg, Schijnpoort en Dam naar Noorderplaats.
Dienstregeling
- Na 22:00 uur wordt 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Kerkstraat | ||
Antwerpen, Sint-Willibrorduskerk | ||
Antwerpen, Lange Van Bloerstraat | ||
Antwerpen, AZ Stuivenberg | ||
Antwerpen, Van Helmontstraat | ||
Antwerpen, Schijnpoort | ||
Antwerpen, Slachthuislaan | ||
Antwerpen, Weilandstraat | ||
Antwerpen, Station Dam | ||
Antwerpen, Ellermanstraat | ||
Antwerpen, Noorderplaats |
Geschiedenis
Op 3 juni 2017 werd lijn 23 ingekort tot het traject tussen het Centraal Station en Noorderplaats. Bovendien werd de gehele week een kwartierdienst gereden met uitzondering van de late avond.