Lijn 13 Eindhoven, Station - Lievendaal
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 jun 2017 om 23:32
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | MAN Lion's City |
Periode | 14 december 2008 t/m 29 augustus 2015 |
Voorganger(s) | 13 |
Opvolger(s) | 513 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 13 reed van station Eindhoven via Strijp naar de wijk Lievendaal.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Philips-stadion | ||
Eindhoven, Glaslaan | ||
Eindhoven, Strijp S | ||
Eindhoven, Zwaanstraat | ||
Eindhoven, Koenraadlaan | ||
Eindhoven, Vigliuslaan | ||
Eindhoven, Frederiklaan | ||
Eindhoven, Sint Trudoplein | ||
Eindhoven, Botenlaan | ||
Eindhoven, Zeelsterstraat | ||
Eindhoven, Sint Theresiaplein | ||
Eindhoven, Klundertstraat | ||
Eindhoven, Loeffstraat |
Geschiedenis lijn 13
Tot 10 december 2011 reed lijn 13 2x per uur op werkdagen en 1x per uur in de avonduren. Vanaf 11 december 2011 vervielen alle avondritten en werd de frequentie op werkdagen teruggeschroefd naar 1x per uur. De halte Kastanjelaan was inmiddels hernoemd naar Strijp-S/Ir. Kalffstraat.
Op een onbekend moment in 2014 werd de halte Strijp-S/Ir. Kalffstraat hernoemd naar "Strijp S".
Op 30 augustus 2015 werd lijn 13 vervangen door flexlijn 513.