Lijn 21a Hasselt Station - Landen Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 apr 2017 om 13:11
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 21a in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 22:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 22:00) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21a rijdt van Hasselt via Sint-Lambrechts-Herk, Alken, Kozen, Kortenbos, Melveren, Schurhoven, Sint-Truiden, Halmaal, Velm en Attenhoven naar Landen.
Dienstregeling
- De gehele week wordt er afwisselend gereden via Alken Kluisstraat en Kozen Kerk.
- In de spitsuren rijden er extra ritten tussen Sint-Truiden en Landen.
- De routevarianten via Alken Station en Landen Bronplein worden slechts door enkele ritten doordeweeks buiten de vakanties bediend.
Route
Halte | ||
Hasselt, Station | ||
Hasselt, Diesterpoort | ||
Hasselt, Leopoldplein | ||
Runkst, Vooruitzichtlaan | ||
Runkst, Pater Adonsstraat | ||
Runkst, Kerkhof | ||
Runkst, Weg naar Ter Hilst | ||
Sint-Lambrechts-Herk, Oude Truierbaan | ||
Sint-Lambrechts-Herk, Kruispunt | ||
Sint-Lambrechts-Herk, Kerk | ||
Alken, Kapelleke | ||
Alken, Zwarte Winning | ||
Alken, Kruispunt | ||
Alken, Station | ||
Alken, Stationsstraat | ||
Alken, Kerk | ||
Alken, Doktoorstraat | ||
Alken, Diergaertstraat | ||
Alken, Laagsimsestraat | ||
Alken, Thoonenstraat | ||
Alken, Sint-Joriskerk | ||
Alken, Weg naar Sint-Joris | ||
Alken, Lokerstraat | ||
Alken, Weg op Stevoort | ||
Alken, Sint-Jorisstraat | ||
Alken, Hulzenstraat | ||
Alken, Weg op Kozen | ||
Alken, Wolfstraat | ||
Alken, Kluisstraat | ||
Kozen, Heiligenborn | ||
Kozen, Breestraat | ||
Kozen, Kerk | ||
Kozen, Bergstraat 1 | ||
Kozen, Bergstraat 2 | ||
Kortenbos, Basiliekstraat | ||
Kortenbos, Basiliek | ||
Kortenbos, Kortenbosstraat | ||
Kortenbos, Hasseltsesteenweg | ||
Melveren, Senselberg | ||
Melveren, Overbrugging | ||
Melveren, Overweg | ||
Melveren, Kruispunt | ||
Melveren, Terbiest | ||
Schurhoven, Rusthuis | ||
Schurhoven, Kerk | ||
Sint-Truiden, Tichelrijstraat | ||
Sint-Truiden, Kattenstraat | ||
Sint-Truiden, Europaplein | ||
Sint-Truiden, Naamsepoort | ||
Sint-Truiden, Zwembad | ||
Sint-Truiden, Stationsstraat | ||
Sint-Truiden, Station | ||
Sint-Truiden, Ziekeren | ||
Sint-Truiden, Tramstraat | ||
Sint-Truiden, Halmaalweg | ||
Sint-Truiden, Sint-Petrusstraat | ||
Halmaal, Kerk | ||
Halmaal, Maasrodestraat | ||
Halmaal, Velmerlaan | ||
Velm, Romeinseweg | ||
Velm, Nijssenstraat | ||
Velm, Uilstraat | ||
Velm, Centrum | ||
Velm, Davidstraat | ||
Velm, Weg naar Attenhoven | ||
Velm, Overweg | ||
Attenhoven, Hey | ||
Attenhoven, Kruispunt | ||
Attenhoven, Kaasstraat | ||
Attenhoven, Attenhovenstraat | ||
Landen, Hertog van Brabantlaan | ||
Landen, Maartstraat | ||
Landen, Bronplein | ||
Landen, Stadhuis | ||
Landen, Station |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 verviel de routevariant naar de Hotelschool Melveren.
Voormalige route(s)
Voormalige route naar Melveren Hotelschool
Halte | ||
Melveren, Hotelschool | ||
Melveren, Boudewijnlaan | ||
Melveren, Meigaar | ||
Sint-Truiden, Rusthuis |