Lijn 243 Tiel Station - Wadenoijen Kanaalbrug
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Belbuslijn 243 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 43 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 243 rijdt van Tiel naar Wadenoijen.
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag overdag wordt 1x/uur naar Tiel Passewaaij gereden en 1x/uur naar station Tiel, zonder bediening van tussengelegen haltes.
- In de avonduren en het weekeinde rijdt de bus 1x/uur via alle haltes naar station Tiel.
Route
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Papesteeg | ||
Tiel, Teisterbantlaan | ||
Tiel, Westlede | ||
Tiel, Batouwe | ||
Tiel, Sporthal De Betuwe | ||
Tiel, Sportpark Ridderweide | ||
Tiel, Inundatiekanaal | ||
Tiel, Passewaaij | ||
Wadenoijen, Groenestraat | ||
Wadenoijen, Kanaalbrug |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd, de al jaren slecht bezette, lijn 43 tussen Tiel en Geldermalsen opgeheven. Ter vervanging werd een nieuwe lijn 243 geïntroduceerd, die volledig als belbus ging rijden tussen Tiel en Wadenoijen. De frequentie ging in feite omhoog naar 2x/uur, omdat bij de beide stations in Tiel aangesloten wordt op de treinen.