Lijn 687 Barneveld Station Centrum - Nijkerk Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 nov 2016 om 01:00
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 687 | |
Vervoerder(s) | Noot i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Setra S 415 NF |
Rijdt sinds | 22 augustus 2016 |
Voorganger(s) | 87 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/50 min |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/50 min (vanaf 14:00) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 687 rijdt van Barneveld via Appel en Driedorp naar Nijkerk.
Route
Halte | ||
Barneveld, Station Barneveld Centrum | ||
Barneveld, Troelstralaan | ||
Barneveld, Evenementenhal | ||
Barneveld, Nijkerkerweg | ||
Terschuur, Kruispunt Harselaar | ||
Appel, Akkerweg | ||
Appel, Appelsestraat | ||
Driedorp, Peerweg | ||
Driedorp, Bulderweg | ||
Driedorp, Slichtenhorsterweg | ||
Nijkerk, Kievitslaan | ||
Nijkerk, Callenbachstraat | ||
Nijkerk, Sparrenlaan | ||
Nijkerk, Station |
Geschiedenis
Op 22 augustus 2016 werd lijn 87 vernummerd naar 687 om duidelijk te maken dat het om een scholierenlijn gaat. De dienstregeling bleef ongewijzigd.
Op 11 december 2016 werd de halte Hulpverleningscentrum hernoemd in Evenementenhal en de halte Johannes Fontanus College in Troelstralaan.