Lijn 667 Ommen Station - Zwolle Rieteweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 nov 2016 om 21:09
Buslijn 667 | |
Vervoerder(s) | (Gebo Tours i.o.v.) Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador MAN Lion's City Touringcar |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 667 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 667 rijdt van Ommen via Varsen, Oudleusen, Dalfsen, Emmen, Hoonhorst en Wijthmen naar Zwolle.
Dienstregeling
- De ochtendritten eindigen bij de halte Blaloweg/Rieteweg, de middagritten beginnen op het Busstation.
Route
Halte | ||
Ommen, Station | ||
Ommen, Centrum | ||
Ommen, Sogenbosstraat | ||
Ommen, Strangeweg | ||
Ommen, Chevalleraustraat | ||
Ommen, Danteweg | ||
Varsen, Varsenerdijk | ||
Varsen, Hessenweg West | ||
Varsen, Jutten | ||
Oudleusen, Mooirivier | ||
Oudleusen, Wolfkamp | ||
Oudleusen, Dommelerdijk | ||
Oudleusen, Kloosterman | ||
Ankum, Gernerslag | ||
Dalfsen, Bontekamp | ||
Dalfsen, Polhaarweg | ||
Dalfsen, Kievitsbloem | ||
Dalfsen, De Trefkoele | ||
Dalfsen, Pleijendal | ||
Dalfsen, Prins Bernhardstraat | ||
Dalfsen, Gemeentehuis | ||
Dalfsen, Station | ||
Dalfsen, Overweg NS | ||
Emmen, Emmerweg | ||
Emmen, Oudeweg | ||
Hoonhorst, Klapvoortweg | ||
Hoonhorst, Centrum | ||
Hoonhorst, Marsweg | ||
Hoonhorst, Molenhoek | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyerhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Hengeveldweg | ||
Zwolle, Isala Ziekenhuis | ||
Zwolle, Winkelcentrum De Dobbe | ||
Zwolle, De Zoom | ||
Zwolle, Bachlaan | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Blaloweg/Rieteweg | ||
↑ | Zwolle, Station/Oostzijde |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 is het eindpunt verlegd naar het station in Ommen.
Op 28 februari 2016 werd de halte Dalfsen Kruispunt NS opgeheven en werd de halte Isala Sophia Hoofdingang hernoemd in Isala Ziekenhuis.