Lijn 258 Assen Station NS - Vries Gemeentehuis
Voormalige belbuslijn 258 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | Noord-Drenthe |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 24 mei 1998 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | reed niet |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/2 uur |
Avond (vakantie) | 1x/2 uur |
Koopavond | 1x/uur |
Koopavond (vakantie) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 258 reed van Assen via Loon, Gasteren, Anloo, Annen, Schuilingsoord, Zuidlaren, Westlaren en Tynaarlo naar Vries.
- Lijn 258 reed in de avonduren tussen Assen en Vries, maar op de koopavonden tot Zuidlaren.
- In de schoolvakanties werd er de gehele dag ieder uur gereden tussen Assen en Annen, Alleen de eerste twee ritten richting Assen begonnen in Zuidlaren. De avondritten reden weer het gehele traject.
- Op zaterdag en zondag werd er de gehele dag gereden tussen Assen en Vries., waarbij de laatste rit vanuit Assen reed tot Zuidlaren.
Route
Halte Route is niet compleet
| ||
Assen, Station NS | ||
Loon, Lonerseweg | ||
Gasteren, Oudemolenseweg | ||
Anloo, Lunsenhof | ||
Annen, Zwembad | ||
Schuilingsoord, Dorpshuis de Schoel | ||
Zuidlaren, Brink | ||
Westlaren, Tienelsweg | ||
Tynaarloo, Rozenstraat | ||
Vries, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.