Treinserie 14600 (2017)
Versie door Milco (overleg | bijdragen) op 19 sep 2016 om 22:48 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{SerieInfo |serie=14600 |dienstregeling=2017 |treinsoort=Sprinter |vervoerder=NS |traject=Amsterdam Centraal → Lelystad Centrum |frequentie=1x/dag |opmer...')
Let op! Deze pagina over Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Treinserie 14600 Huidige treinseries in Nederland | |
---|---|
Traject | Amsterdam Centraal → Lelystad Centrum |
Dienstregeling | 2017 |
Vervoerder | NS |
Concessie | [[Concessie {{{concessie}}}|{{{concessie}}}]] |
Treinsoort | Sprinter |
Frequentie | 1x/dag |
Materieel | onbekend |
Opmerkingen | - |
Treinserie 14600 is in dienstregeling 2017 één Sprinter vanaf Amsterdam Centraal via Weesp en Almere Centrum naar Lelystad Centrum.
Inhoud
Traject
Station | ||
Amsterdam Centraal | ||
Amsterdam Muiderpoort | ||
Amsterdam Science Park | ||
Diemen | ||
Weesp | ||
Almere Poort | ||
Almere Muziekwijk | ||
Almere Centrum | ||
Almere Parkwijk | ||
Almere Buiten | ||
Almere Oostvaarders | ||
Lelystad Centrum |
Bijzonderheden
- Rijdt één rit in de nachten van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag.
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 14600
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1975/1976 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1976/1977 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1977/1978 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1978/1979 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1979/1980 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1980/1981 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1981/1982 | Stoptrein | 1x/dag | Vlissingen - Roosendaal | NS | Spitstrein |
1982/1983 | Stoptrein | 1x/dag | Vlissingen - Roosendaal | NS | Spitstrein |
1985/1986 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - 's-Hertogenbosch | NS | Reed alleen op zondagen tot circa 16:00 uur. |
1986/1987 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - 's-Hertogenbosch | NS | Reed alleen op zondagen tot circa 16:00 uur. |
1987/1988 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - 's-Hertogenbosch | NS | Reed alleen op zondagen tot circa 16:00 uur. |
1988/1989 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1989/1990 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1990/1991 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1991/1992 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1992/1993 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1993/1994 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1994/1995 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1995/1996 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1996/1997 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1997/1998 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1998/1999 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1999/2000 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2000/2001 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2001/2002 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2003 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2004 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2005 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2006 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2007 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2018 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | |
2019 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | |
2020 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | |
2021 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | |
2022 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | Reed t/m 4 september 2022. |
Categorieën:
- Verouderde Nederlandse treinseries
- Treinserie
- Sprinter
- Treinserie 14600
- Dienstregeling 2017
- Station Amsterdam Centraal
- Station Amsterdam Muiderpoort
- Station Amsterdam Science Park
- Station Diemen
- Station Weesp
- Station Almere Poort
- Station Almere Muziekwijk
- Station Almere Centrum
- Station Almere Parkwijk
- Station Almere Buiten
- Station Almere Oostvaarders
- Station Lelystad Centrum
- Dienstregeling Oosterspoorweg
- Dienstregeling Flevolijn