Lijn 7 Tilburg, Blaak - Centraal Station
Buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Tilburg |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro VDL Citea |
Rijdt sinds | 6 januari 2013 |
Voorganger(s) | 4 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt van Blaak via Zorgvlied, De Reit en het Centrum naar station Tilburg.
Route
Halte | ||
Tilburg, Winkelcentrum De Blaak | ||
Tilburg, Linge | ||
Tilburg, Regge | ||
Tilburg, Vaartlaan | ||
Tilburg, Weteringlaan | ||
Tilburg, Aa of Weerijs | ||
Tilburg, Reuselpad | ||
Tilburg, Stroomlaan | ||
Tilburg, Grevelingen | ||
Tilburg, Zouavenlaan | ||
Tilburg, Burgemeester v.d. Mortelplein | ||
Tilburg, Burgemeester Damsstraat | ||
Tilburg, Ringbaan West/GGD | ||
Tilburg, Bredaseweg | ||
Tilburg, Eikstraat | ||
Tilburg, Eikstraat | ||
Tilburg, Wilgenstraat | ||
Tilburg, Stadhuisplein | ||
Tilburg, Heuvelring | ||
Tilburg, Spoorlaan | ||
Tilburg, Noordhoekring | ||
Tilburg, Centraal Station |
Geschiedenis
Deze lijn werd in de periode van 6 januari 2013 tot en met 13 december 2014 uitgevoerd door Veolia Transport, met ingang van de nieuwe concessieperiode bleef de uitvoering van lijn 7 door Arriva ongewijzigd. Op 14 december 2014 werd de oude concessie Midden-Brabant ingelijfd bij de nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding gewonnen door Arriva.