Lijn 11 Brugge Station - Sint-Kruis Kerk
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 11 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brugge |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 3x/uur (tot 20:30 uur) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 11 rijdt van station Brugge via het Centrum en Assebroek naar Sint-Kruis.
Dienstregeling
- Op zondag wordt tot 13:00 uur één keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Brugge, Station | ||
↓ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Sint-Salvatorskerk | ||
Brugge, O.L.V. Kerk | ||
Brugge, Dijver | ||
Brugge, Garenmarkt | ||
Brugge, Magdalenakerk | ||
Brugge, Katelijnepoort | ||
Brugge, Gentpoort | ||
Assebroek, Daverlostraat | ||
Assebroek, Kruisboog | ||
Assebroek, Peerdeke | ||
Assebroek, Oude Stelplaats | ||
Assebroek, Zevecote Dreef | ||
Assebroek, Vossenslag | ||
Assebroek, Zuiderakker | ||
Sint-Kruis, Paalbos | ||
Sint-Kruis, Ter Heide | ||
Sint-Kruis, Ter Lo | ||
Sint-Kruis, Beukenlaan | ||
Sint-Kruis, Doornhut | ||
Sint-Kruis, Mexico | ||
Sint-Kruis, Brieversweg | ||
Sint-Kruis, Kerk |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 januari 2016 werd de route in het Centrum aangepast, dit in overleg met het stadsbestuur van Brugge. De route via de Steenstraat/Markt kwam te vervallen en ter vervanging gingen de bussen richting Sint-Kruis voortaan via de Dijver rijden, om aldaar de normale route weer op te pakken.
Voormalige route(s)
Voormalige route in het Centrum van Brugge (... - 01-2016)
Halte | ||
↓ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Sint-Salvatorskerk | ||
Brugge, Wollestraat | ||
Brugge, Eekhoutpoort | ||
Brugge, Garenmarkt | ||
Brugge, Magdalenakerk | ||
Brugge, Katelijnepoort | ||
Brugge, Gentpoort |