Lijn N69 Amsterdam Busstation Elandsgracht - Alkmaar Station
Nachtbuslijn N69 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 14 december 2008 |
Voorganger(s) | 240 |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N69 rijdt van Amsterdam via Krommenie, Uitgeest, Limmen en Heiloo naar Alkmaar.
Dienstregeling
- In Alkmaar wordt aansluiting geboden op lijn N60 naar Heerhugowaard.
Omleiding
Route
Halte | ||
35px | Amsterdam, Busstation Elandsgracht | |
Amsterdam, Leidseplein | ||
↓ | Amsterdam, Stadhouderskade | |
Amsterdam, Elandsgracht | ||
Krommenie, Station Krommenie-Assendelft | ||
Uitgeest, Station | ||
Limmen, Limmerbuurt | ||
Limmen, Kerkweg | ||
Limmen, Visweg | ||
Heiloo, Kapellaan | ||
Heiloo, Krommelaan | ||
Heiloo, Zevenhuizerlaan | ||
Heiloo, Stationsweg | ||
Heiloo, Slimpad | ||
Heiloo, Kerkelaan | ||
Heiloo, Kattenberg | ||
Heiloo, Spokenboschlaan | ||
Alkmaar, Kooimeerlaan | ||
Alkmaar, Vierstraten | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Station |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd de oude lijn 240 vernummerd naar N69. In de route en dienstregeling vonden vrijwel geen wijzigingen plaats, alleen de route in Castricum wordt voortaan in beide richtingen gereden in plaats van uitsluitend richting Alkmaar.
Vanaf 13 december 2009 vervielen alle ritten die in de nacht van vrijdag op zaterdag worden gereden.
Per 12 april 2015 verviel de halte Alkmaar, Emmastraat/M.C.A.
Vanaf 13 december 2015 wordt niet meer via Castricum gereden.
Voormalige routes
Voormalige route via Castricum
Halte | ||
Uitgeest, Station | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Handelstraat | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Limmen, Limmerbuurt |
Lijnvoering Amsterdam - Alkmaar
De volgende lijnen hebben in het verleden als nachtbus gereden tussen Amsterdam en Alkmaar.
Lijnnr. | Route | Periode |
---|---|---|
279 | Alkmaar → Heiloo → Limmen → Castricum → Heemskerk → Beverwijk → Halfweg → Amsterdam | onbekend t/m onbekend |
240 | Amsterdam - Krommenie - Uitgeest - Castricum - Limmen - Heiloo - Alkmaar - Heerhugowaard | onbekend t/m onbekend |
240 | Amsterdam - Krommenie - Uitgeest - Castricum - Limmen - Heiloo - Alkmaar | onbekend t/m 13 december 2008 |
N69 | Amsterdam - Krommenie - Uitgeest - Castricum - Limmen - Heiloo - Alkmaar | sinds 14 december 2008 |