Lijn N60 Alkmaar Station - Heerhugowaard Centrumwaard
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 jul 2016 om 15:34
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Nachtbuslijn N60 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 14 december 2008 |
Voorganger(s) | 260 |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1-2x/uur |
Zaterdagnacht | 1-2x/uur |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N60 rijdt van Alkmaar naar Heerhugowaard.
Dienstregeling
- Overdag rijdt lijn 160 deze route.
- Rond 2:40 uur rijdt er een extra rit van Alkmaar naar Heerhugowaard. In de nacht van zaterdag op zondag rijdt deze rit tot het Han Fortmann College.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Alkmaar, Saturnusstraat P+R | ||
Heerhugowaard, Park van Luna | ||
Heerhugowaard, Stad van de Zon | ||
Heerhugowaard, Butterhuizen | ||
Heerhugowaard, Rijn | ||
Heerhugowaard, Rivierenwijk | ||
Heerhugowaard, Molenwijk | ||
Heerhugowaard, Stadshart | ||
Heerhugowaard, Bomenwijk | ||
↓ | Heerhugowaard, Han Fortmann College | |
Heerhugowaard, van Veenweg | ||
Heerhugowaard, Crematorium | ||
Heerhugowaard, Krusemanlaan | ||
Heerhugowaard, Centrumwaard |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd de oude lijn 260 vernummerd naar N60. Tegenwoordig rijden de meeste nachtbussen bij Connexxion met een N voor het lijnnummer, en dat was bij deze lijn nog niet doorgevoerd.
Op 10 juli 2016 werd een lusroute rond de Schilderswijk in Heerhugowaard aan de route toegevoegd.