Lijn 459 Turnhout Station - Hoogstraten VITO
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 459 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 15 februari 2016 |
Opvolger(s) | 459 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 459 rijdt van Turnhout via Oud-Turnhout, Ravels, Weelde, Merksplas en Wortel naar Hoogstraten.
Route
Halte | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Zegeplein | ||
Turnhout, Begijnhof | ||
Turnhout, Theobalduskapel | ||
Turnhout, Drieskensstraat | ||
Turnhout, Meirgoren | ||
Turnhout, Van Solmstraat | ||
Oud-Turnhout, Polderstraat | ||
Oud-Turnhout, Kuiltjesstraat | ||
Oud-Turnhout, Werkendam | ||
Oud-Turnhout, Heidehuisjes | ||
Oud-Turnhout, Leeuwerkstraat | ||
Ravels, Kanaaldijk | ||
Ravels, Vaartstraat | ||
Ravels, Berkenlaan | ||
Ravels, Onze-Lieve-Vrouwstraat | ||
Ravels, Kerk | ||
Ravels, Molenzicht | ||
Ravels, Warandestraat | ||
Ravels, Arendonksesteenweg | ||
Ravels, Eel Kerk | ||
Ravels, Broekstraat | ||
Weelde, Moleneinde | ||
Weelde, Gemeentehuis | ||
Weelde, Schoolstraat | ||
Weelde, Singel | ||
Weelde, Bosvenstraat | ||
Turnhout, Steenweg op Zondereigen | ||
Turnhout, Regina Pacis | ||
Merksplas, Wijntuinstraat | ||
Merksplas, Rozenhofstraat | ||
Merksplas, Pannenhuisstraat | ||
Merksplas, Lochtenberg | ||
Merksplas, Veldenbergstraat | ||
Wortel, Papenvoort | ||
Wortel, Neerven | ||
Wortel, Kolonieweg | ||
Wortel, Grote Plaats | ||
Wortel, Dorp | ||
Wortel, Klinketstraat | ||
Hoogstraten, Lindendreef | ||
Hoogstraten, 't Spijker | ||
Hoogstraten, Karel Boomstraat | ||
Hoogstraten, Kerk | ||
Hoogstraten, VITO |
Geschiedenis
Op 15 februari 2016 werden de schoollijnen tussen Turnhout - Weelde en Hoogstraten gewijzigd. Lijn 459 ging niet meer via Baarle-Nassau/Baarle-Hertog en Minderhout rijden. Voortaan werd via Merksplas gereden.