Lijn 116 Alkmaar Station - Egmond aan Zee Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 19:57
Voormalige buslijn 116 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Alkmaar |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 27 mei 1978 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 116 reed van Alkmaar via Heiloo, Egmond Binnen en Egmond a/d Hoef naar Egmond aan Zee.
Tussen Heiloo en Egmond aan Zee werd altijd maar 1x/uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Vierstaten | ||
Alkmaar, Regulierslaan | ||
Heiloo, Kattenberg | ||
Heiloo, Station | ||
Heiloo, West | ||
Egmond Binnen, Hoeve Petronella | ||
Egmond Binnen, Venewatersweg | ||
Egmond a/d Hoef, Egmonderstraat | ||
Egmond aan Zee, Busstation |
Geschiedenis
Vanaf 17 oktober 1976 vervielen de tussenritten tot Heiloo in de avonduren en op zondag overdag.
Op 28 mei 1978 werd deze lijn samen met lijn 160 gecombineerd tot een nieuwe lijn 160 tussen Egmond aan Zee, Alkmaar en Heerhugowaard die met dezelfde route en dienstregeling ging rijden.