Lijn 61 Groningen Centraal Station - Uithuizen Station (1990)
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | Noord-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 mei 1990 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/uur |
Dal | 2-3x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/ (2) uur |
Lijn 61 reed van Groningen via Zuidwolde, Bedum, Onderdendam, Middelstum, Kantens, Rottum en Usquert naar Uithuizen.
Het hele traject gereden werd van maandag t/m zaterdag 1x/uur gereden, daarnaast waren er ritten die tot Middelstum of Kantens reden. Op zondag werd het hele traject eens per twee uur gereden aangevuld met een uurdienst tussen Middelstum - Groningen v.v. In de ochtend van maandag t/m vrijdag reden de eerste ritten vanaf Uithuizen vanaf de halte Kennedylaan vervolgens de route naar het Station NS en dan richting Groningen.
Route
Halte Niet alle haltes worden vermeld.
| ||
Groningen, Station NS | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Grote Markt/Ebbingestraat | ||
Groningen, De Hoogte/Bedumerweg | ||
Noorderhogebrug, Boterdiepsbrug | ||
Zuidwolde, Wachthuisje | ||
Bedum, Spaarbank | ||
Onderdendam, Wachthuisje | ||
Middelstum, Gemeentehuis | ||
Kantens, Gemeentehuis | ||
Rottum, 't Lage Eind | ||
Usquert, Sportpark | ||
Uithuizen, Kennedylaan | ||
Uithuizen, Station NS |