Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst Eindhoven (OVE)
|
1
|
Vaartbroek - WC Woensel - Rapenland - Station - Gestel - Veldhoven 't Look
|
|
2
|
De Tempel - WC Woensel - Generalenbuurt - Station - Tivoli - Geldrop/Zeelst - Veldhoven
|
|
3
|
Woenselse Heide - WC Woensel - Oude Gracht West - Station - Gestel - Hanevoet
|
|
4
|
Woenselse Heide - Prinsejagt - Station - Stratum - Kunstijsbaan
|
|
5
|
Lievendaal - Strijp - Centrum - Station - Doornakkers
|
|
6
|
Lievendaal - 't Ven - Centrum - Station - 't Hofke - Geestenberg
|
|
11
|
Heesterakker - Oude Gracht - Station - Kerkstraat
|
Alleen op werkdagen, overdag
|
12
|
Vaartbroek - WC Woensel - Vredeoord - Glaslaan
|
Spitslijn
|
13
|
De Tempel - Woenselse Heide - Vredeoord - Glaslaan
|
Spitslijn
|
Stadsdienst Helmond (BBA)
|
1
|
Helmond West - Station N.S. - Beisterveld - Jagershof - Eeuwsels
|
|
2
|
Eeuwsels - Noordeinde - Station N.S. - Beisterveldse Broek
|
|
Streeklijnen BBA
|
43
|
Tilburg - Hilvarenbeek - Mierde (- Hulsel) - Reusel - Bladel - Hapert - Eersel - Steensel - Veldhoven - Eindhoven
|
|
44
|
Eindhoven - Veldhoven - Oerle - Knegsel - Wintelre - Vessem - Hoogeloon
|
|
47/(1)
|
Vaartbroek - WC Woensel - Rapenland - Station - Gestel - Veldhoven 't Look
|
Reed als lijn 1, stadsdienst Eindhoven i.s.m. OVE
|
48/(2)
|
De Tempel - WC Woensel - Mensfort - Station - Zeelst - Veldhoven
|
Reed als lijn 2, stadsdienst Eindhoven i.s.m. OVE
|
49/(2)
|
De Tempel - WC Woensel - Mensfort - Station - Tivoli - Wielewaal Geldrop
|
Reed als lijn 2, stadsdienst Eindhoven i.s.m. OVE
|
50
|
Eindhoven - Veldhoven - Steensel - Eersel - Hapert - Bladel - Reusel
|
|
51
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Mierlo-Hout - Helmond
|
|
52
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Mierlo-Hout - Helmond
|
|
53
|
Eindhoven - Geldrop - Heeze - (Asten) - Someren - Lierop - Helmond
|
|
54
|
Asten - Someren - Someren-Eind - Nederweert - Weert
|
|
55
|
Eindhoven - Son en Breugel
|
|
56
|
's-Hertogenbosch - Sint Michielsgestel - Schijndel - Sint-Oedenrode - Son - Eindhoven
|
|
57
|
Eindhoven - Son - Sint-Oedenrode - Nijnsel - St. Oedenrode - Veghel - Mariaheide - Uden
|
|
77
|
Valkenswaard - Aalst - Eindhoven - Son en Breugel
|
i.s.m. EMA
|
Streeklijnen EMA
|
71
|
Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
|
|
72
|
Luyksgestel - (Weebosch -) 't Loo - Bergeijk - Westerhoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
|
|
73
|
Weert - Budel-Dorplein - Budel-Schoot - Budel - Soerendonk - Maarheeze - Leende - Eindhoven
|
|
74
|
Weert - Legerplaats Budel - Maarheeze - Leende - Eindhoven
|
Sneldienst
|
76
|
Neerpelt - Achel - Borkel - Eurostrand - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
|
77
|
Valkenswaard - Aalst - Eindhoven - Son en Breugel
|
i.s.m. BBA
|
78
|
Eersel - Bergeijk - Westerhoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Eeckenrode - Eindhoven
|
|
79
|
Lommel - Grens - Eurostrand - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
|
|
80
|
Valkenswaard - Leende - Heeze
|
|
81
|
Budel - Hamont
|
|
Streeklijnen Zuidooster
|
7
|
Tivoli - Centrum - Station - Acht - Oirschot Kazerne
|
|
9
|
Eindhoven - Acht - Best - Liempde - Boxtel - Esch - Voorburg - Vught - 's-Hertogenbosch
|
|
10
|
Eindhoven - Acht - Best - Oirschot - Spoordonk - Moergestel - Tilburg
|
|
21
|
Nijmegen - Dukenburg - Alverna - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden - Volkel - Boekel - Handel - Gemert - Beek en Donk - (Aarle-Rixtel -) Lieshout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven
|
|
22
|
Gennep - Oeffelt - Beugen - Boxmeer - Sint Anthonis - Oploo - Westerbeek - De Rips - Milheeze - Bakel - Helmond - Stiphout - Gerwen - Nuenen - Tongelre - Eindhoven
|
|
24
|
(Oostrum) Venray Station - Venray - Heide - IJsselstein - Deurne - Brouwhuis - Helmond - Stiphout
|
|
31
|
Venlo - Blerick - 't Rooth - Maasbree - Helden - Panningen - Everlo - Beringen - Meijel - Neerkant - Liessel - Deurne
|
|
32
|
Deurne - Vlierden - Ommel - Asten
|
|
33
|
Helenaveen - Griendtsveen - Zeilberg - Deurne
|
|