Lijn 6 Leeuwarden Autobusstation - Joure Hotel Minnesma
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | NTM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 30 mei 1965 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1-2xdag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4/dag |
Lijn 6 reed van Joure naar Leeuwarden via Irnsum, Terhorne, Akmarijp en Snikzwaag naar Joure.
Halte | ||
Leeuwarden, Autobusstation | ||
Goutum, Rijksweg | ||
Wirdum, Rijksweg | ||
Roordahuizum, Rijksweg | ||
Grouw, Rijksweg | ||
Irnsum, Weg naar Grouw | ||
Oudeschouw, Oudeschouw | ||
Akkrum, Meskenwier | ||
Terhorne, Brug | ||
Terkaple, Terkaple | ||
Akmarijp, Zuivelfabriek | ||
Snikzwaag, Snikzwaag | ||
Joure, Postkantoor | ||
Joure, Hotel Minnesma |
Geschiedenis
Van 30 mei 1965 t/m 12 september 1965 reed deze lijn op zondag ook één keer per twee uur.