Lijn 398 Zaandam Zaans Medisch Centrum - Amsterdam IBM
Buslijn 398 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | Spitsbus |
Formule | |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 398 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur (spitsrichting) |
Spits (vakantie) | 2x/uur (spitsrichting; kerst) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 398 rijdt van het Zaans Medisch Centrum via busstation De Vlinder naar Amsterdam Riekerpolder.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt lijn 398 naar Amsterdam en in de middagspits naar Zaandam.
Route
Halte | ||
Zaandam, Zaans Medisch Centrum | ||
Zaandam, Kopermolenstraat | ||
Zaandam, Veldvliegerweg | ||
Zaandam, Het Mennistenerf | ||
Zaandam, Walraven van Hallstraat | ||
Zaandam, Morgensterstraat | ||
Zaandam, Vijfhoek | ||
Zaandam, Hotels Vijfhoek | ||
Zaandam, De Vlinder | ||
Amsterdam, Barndegat | ||
Amsterdam, Einsteinweg/Basisweg | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Mercatorplein | ||
Amsterdam, Admiraal Helfrichstraat | ||
Amsterdam, Jan Voermanstraat | ||
Amsterdam, Sierplein | ||
Amsterdam, Johan Huizingalaan | ||
Amsterdam, Henk Sneevlietweg | ||
Amsterdam, IBM |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 is deze lijn ontstaan nadat de route van lijn 398 in Amsterdam licht werd gewijzigd en het begin- en eindpunt in Amsterdam kwam te liggen bij de halte IBM op de Johan Huizingalaan.