Lijn 102 Bergen op Zoom Station - Oude-Tonge Busstation (2015)
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 102 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessies | Noord-Zeeland, Zeeland (2015-2024) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Iveco Crossway LE MAN Lion's City (G) CNG |
Periode | ... t/m 29 augustus 2015 |
Opvolger(s) | 102 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 102 reed van Bergen op Zoom via Halsteren, Tholen, Oud-Vossemeer en Sint Philipsland naar Oude-Tonge.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed een extra rit van Sint Philipsland Stationsstraat naar Bergen op Zoom.
Route
Halte | ||
Bergen op Zoom, Station | ||
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat | ||
Bergen op Zoom, Ravelijn | ||
Bergen op Zoom, Noordsingel | ||
Bergen op Zoom, Burgemeester Stulemeijerlaan | ||
Bergen op Zoom, Halsterseweg | ||
Bergen op Zoom, Burgerhout | ||
Halsteren, Jannelandseweg | ||
Halsteren, Tholenseweg | ||
Halsteren, Slikkenburg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Vliethof | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Oud-Vossemeer, Oud Vossemeersedijk | ||
Sint Philipsland, Stationsstraat | ||
Sint Philipsland, Haven | ||
↑ | Sint Philipsland, Stationsstraat | |
Sint Philipsland, Philipsdam | ||
Oude-Tonge, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de BBA.
In de dienstregeling 1998/1999 werd op maandag t/m vrijdag overdag een uurdienst gereden. Tijdens de vakantieperioden en op zaterdag werd 1x per 2 uur gereden. Één rit in de ochtendspits buiten vakanties vanaf Nieuw Vossemeer reed als sneldienst en sloeg Tholen over.
T/m 7 december 2012 reed in de ochtendspits één rit via Oud Vossemeer naar Middelharnis en één rit uit Sint Annaland naar Middelharnis. In de middagspits reed één rit vanaf Middelharnis naar Bergen op Zoom, op dinsdagmiddag rond 13:00 aangevuld met een rit van Middelharnis naar Sint-Annaland en een rit van Middelharnis naar Tholen.
Per 9 december 2012 rijden de ritten van/naar Middelharnis als lijn 602.
Op 1 maart 2015 is de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. In de spits rijdt een extra rit van Sint Philipsland naar Bergen op Zoom. Er wordt niet meer via Nieuw-Vossemeer gereden en de extra ritten tussen Oude-Tonge en Tholen zijn vervallen.
Op 30 augustus 2015 werd de dienstregeling van de lijn fors aangepast. Er werd onder andere weer via Nieuw Vossemeer gereden, zoals voor 1 maart 2015 gebeurde.
Voormalige routes
Voormalige route vanaf Tholen
Halte | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Oud-Vossemeer, Leguitseweg | ||
Oud-Vossemeer, Oud Vossemeersedijk | ||
Oud-Vossemeer, Broeksedijk | ||
Sint Annaland, Dorpsweg | ||
Nieuw-Vossemeer, Molenweg | ||
Nieuw-Vossemeer, Slaakdam | ||
Sint Philipsland, Stationsstraat | ||
Sint Philipsland, Haven | ||
Sint Philipsland, Stationsstraat | ||
Lage Bekken, Philipsdam | ||
Oude-Tonge, Busstation | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Voormalige route (t/m 28 februari 2015)
Halte | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Vliethof | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Oud-Vossemeer, Leguitseweg | ||
Oud-Vossemeer, Oud Vossemeersedijk | ||
Oud-Vossemeer, Broeksedijk | ||
Sint Annaland, Dorpsweg | ||
Nieuw-Vossemeer, Molenweg | ||
Nieuw-Vossemeer, Slaakdam | ||
Sint Philipsland, Stationsstraat |