Lijn K Lelystad, Station NS / Centrum - Albatroslaan
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 jul 2015 om 11:51
Voormalige buslijn K | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Stadsvervoer Lelystad (2004-2011) |
Lijnsoort | Buurtbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Formule | LelyBus |
Materieel | taxibus |
Periode | 2 januari 2011 t/m 3 september 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn K reed van Lelystad Station over de Houtribweg en langs het Golfpark weer naar het station.
Doordeweeks werd er via de CVI gereden, diverse ritten hiervan reden hierna meteen weer terug naar het station. De laatste rit reed vanaf het station direct naar de Eaglelaan en reed dan via de Albatroslaan en het golfpark naar het station.
Op zaterdag werd er via het Zuigerplasbos gereden, hierbij werd er altijd via de Eaglelaan, Albatroslaan en het Golfpark gereden.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station NS / Centrum | ||
Lelystad, Zuigerplasbos | ||
Lelystad, CVI | ||
Lelystad, Eaglelaan ↓ | ||
Lelystad, Albatroslaan | ||
Lelystad, Golfpark | ||
Lelystad, Station NS / Centrum |
- Routevariant via Zuigerplasbos alleen op zaterdag;
- Routevariant van CVI rechtstreeks naar het station alleen als toevoeging in de spits.