Lijn 665 Winsum Station - Groningen Zernike (2013-2014)
Voormalige buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Ü |
Periode | 25 augustus 2013 t/m 13 december 2014 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Groningen) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 665 reed van Winsum naar Groningen Zernike.
Deze lijn reed alleen in de ochtendspits naar Groningen, in de middagspits maakten reizigers gebruik van de reguliere buslijnen.
Route
Halte | ||
↓ | Winsum, Station | |
Groningen, Crematoriumlaan | ||
Groningen, Nijenborgh | ||
Groningen, Zernikeplein | ||
↓ | Groningen, P+R Zernike |
Geschiedenis
Deze lijn werd eind 2012 geïntroduceerd om de trein en lijn 11 te ontlasten en om een rechtstreekse verbinding te bieden tussen Winsum en Zernike. Deze lijn werd meestal uitgevoerd met een touringcar van Arriva Touring
Ook in het schooljaar 2013/2014 werd deze lijn gecontinueerd, hetzij dat de lijn nu bijna non-stop rijdt en niet meer op tussengelegen haltes stopte. Ook werd deze lijn in vervolg door Qbuzz gereden.
Op 14 december 2014 werd deze lijn zonder enige vervanging opgeheven.
Voormalige route(s)
Voormalige route in het schooljaar 2012/2013
Halte | ||
Winsum, Station | ||
Winsum, Borgweg | ||
Wetsinge, Gemaal Tilburg | ||
Wetsinge, Molenstreek | ||
Sauwerd, Burchtweg | ||
Adorp, Munnikeweg | ||
Adorp, Torenweg | ||
Adorp, Harssenslaan | ||
Adorp, Oude Adorperweg | ||
Noordhogebrug, Boterdiepbrug | ||
Groningen, Crematoriumlaan | ||
Groningen, Nijenborgh | ||
Groningen, Zernikeplein | ||
Groningen, P+R Zernike |