Lijn 128 Westenschouwen Dorp - Goes Bergweg
Voormalige buslijn 128 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Periode | ...t/m 8 december 2012 |
Opvolger(s) | 628 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2 ritten |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 128 reed van Westenschouwen via Burgh, Haamstede, Serooskerke, en Zierikzee naar Goes.
In de ochtendspits gingen 2 ritten richting Goes, waarvan één rit via Renesse en Noordwelle ging. Deze rit reed tevens in Zierikzee via het Gemeentehuis en ging in Goes slechts tot het station.
In de middag was er slechts 1 rit richting Westenschouwen.
Route
Halte | ||
Westenschouwen, Dorp | ||
Westenschouwen, Duinrand | ||
Westenschouwen, A. van de Weydeweg | ||
Burgh, 't Zeepe | ||
Burgh, J.M. Beijelaan | ||
Burgh, Burghseweg | ||
Haamstede, Weststraat | ||
Haamstede, Kerk | ||
Haamstede, Noordstraat | ||
↓ | Renesse, Transferium | |
Noordwelle, Kuijerdamseweg | ||
Noordwelle, Provincialeweg | ||
Serooskerke, Schelphoek | ||
Moriaanshoofd, Provincialeweg | ||
Kerkwerve, Versputseweg | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Zierikzee, Scheldestraat | ||
Zierikzee, Gemeentehuis | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Sas | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Station NS | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Goes, Bergweg |
Geschiedenis
Per 9 december 2012 is deze lijn vernummerd in 628 om zo duidelijker te maken dat het om een scholierenlijn gaat.