Lijn 40 Delfzijl Station NS - Groningen Centraal Station
Voormalige buslijn 40 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | Noord-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1994 t/m |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur (avond) |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 40 reed van Delfzijl via Appingedam, Tjamsweer, Wirdum, Garrelsweer, Ten Post, Ten Boer, Garmerwolde en Ruischerbrug naar Groningen.
Er werd een onregelmatige dienstregeling gereden. Er waren slechts enkele ritten die het gehele traject reden. Daarnaast waren er enkele ritten tussen Appingedam en Ten Boer, in de middag was er nog een rit tussen Ten Boer en Wirdum. Maar de meeste ritten reden alleen tussen Appingedam en Delfzijl.
De avondritten en op zaterdag en zon- en feestdagen werd er alleen gereden tussen Delfzijl en Appingedam.
Route
Halte | ||
Delfzijl, Station NS | ||
Delfzijl, Zeebadweg | ||
Delfzijl, Hoogwatum | ||
Delfzijl, Limfjord | ||
Delfzijl, Naterijflat | ||
Delfzijl, Kustweg | ||
Delfzijl, Skagerrak 2 | ||
Delfzijl, Kattegat | ||
Delfzijl, Oslofjord | ||
Delfzijl, De Platen | ||
Delfzijl, Delfzicht/Jachtlaan | ||
Appingedam, Busstation | ||
Appingedam, Station NS | ||
Tjamsweer, Brug | ||
Wirdum, Wachthuisje | ||
Garrelsweer, Brug | ||
Ten Post, Kerk | ||
Ten Boer, Reigerstraat | ||
Ten Boer, Wachthuisje | ||
Garmerwolde, Wachthuisje | ||
Ruischerbrug, Borgbrug | ||
Groningen, Noorddijk | ||
Groningen, AZG/Hoofdingang | ||
Groningen, Damsterdiep/Oostersingel | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Centraal Station |