Lijn 191 Aalten Station - Ruurlo Bundeling
Buurtbuslijn 191 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 14 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (deels belbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 191 rijdt van Aalten via Barlo, Lichtenvoorde, Zieuwent en Marienvelde naar Ruurlo.
Op zaterdag wordt alleen tussen Aalten en Bredevoort als vaste bus gereden. Tussen Bredevoort en Ruurlo rijdt wel een belbus.
Route
Halte | ||
Aalten, Station | ||
Aalten, Ludgerstraat | ||
Aalten, De Pol | ||
Aalten, Centrum | ||
Aalten, Zonneheuvel | ||
Aalten, 't Walfort | ||
Bredevoort, Tramstraat | ||
Barlo, Domme Aanleg | ||
Lichtenvoorde, Mercatorstraat | ||
Lievelde, Station Lichtenvoorde-Groenlo | ||
Lichtenvoorde, Galileistraat | ||
Lichtenvoorde, Edisonstraat | ||
Lichtenvoorde, Richterslaan | ||
Lichtenvoorde, Hagenstraat | ||
Lichtenvoorde, Twenteroute | ||
Zieuwent, R.K. Kerk | ||
Zieuwent, Cuppers | ||
Marienvelde, R.K. Kerk | ||
Marienvelde, Strankkampweg | ||
Marienvelde, Café Tolhuis | ||
Ruurlo, Nieuwenhuis | ||
Ruurlo, Station | ||
Ruurlo, De Bundeling |
Geschiedenis
Vanaf 15 december 2013 gingen op zaterdag tussen 9.30 en 16.05 1x/uur vaste ritten rijden tussen Aalten en Bredevoort.