Lijn 650 Wekerom Kruispunt - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 30 jan 2015 om 00:33
Buslijn 650 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2014 |
Voorganger(s) | 650 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 650 rijdt van Harskamp via Stroe, Wittenberg en Nieuw Milligen naar Apeldoorn.
In de ochtendspits wordt naar Apeldoorn gereden en in de middagspits naar Harskamp.
Tijdens enkele vastgestelde dagen rijdt de middagrit om 12:21 uur in plaats van om 15:21 uur.
Route
Halte | ||
Wekerom, Kruispunt | ||
Harskamp, Westenengerdijk | ||
Harskamp, Harscamp | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Radioweg | ||
Harskamp, Kraaikamperweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Stroe, Centrum | ||
Stroe, De Drie Musketiers | ||
Wittenberg, Busstation | ||
Nieuw Milligen, Hoeve Oud Milligen | ||
Nieuw Milligen, Ouwendorperweg | ||
Nieuw Milligen, Koninklijke Landmacht | ||
Nieuw Milligen, Kruispunt | ||
Hoog-Soeren, Het Aardhuis | ||
Hoog-Soeren, Oranjeoord | ||
Hoog-Soeren, Echoput | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis Het Loo | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
Geschiedenis
Per 1 september 2014 werd deze lijn verlengd naar Wekerom. Tegelijkertijd werd een aantal haltes toegevoegd aan deze lijn.