Lijn 2 's-Hertogenbosch, Centraal Station - De Rompert
Buslijn 2 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | 's-Hertogenbosch |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 62 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21:25) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2 rijdt van station 's-Hertogenbosch via het Centrum, De Muntel en De Reit naar De Rompert.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Burgemeester Loeffplein | ||
's-Hertogenbosch, Zuid Willemsvaart | ||
's-Hertogenbosch, Kapelaan Koopmansplein | ||
's-Hertogenbosch, Mgr. Diepenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
↑ | 's-Hertogenbosch, Station Oost | |
's-Hertogenbosch, Bruistensingel | ||
's-Hertogenbosch, Buitenpepers | ||
's-Hertogenbosch, Slagen Zuid | ||
's-Hertogenbosch, Haren Zuid | ||
's-Hertogenbosch, Eerste Reitse Dreef | ||
's-Hertogenbosch, Vierde Reit | ||
's-Hertogenbosch, Ploossche Hof | ||
's-Hertogenbosch, De Harendonkweg | ||
's-Hertogenbosch, Rompertpassage |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de oude concessie Meierij ingelijfd bij de nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding (wederom) gewonnen door Arriva.
De gehele stadsdienst van 's-Hertogenbosch kreeg op die datum nieuwe lijnnummers. De oude lijn 62 werd op die datum vernummerd naar 2. Vanwege de geringe bezetting vervielen alle ritten in de avonduren na 21:30 en werden tevens de extra koopzondagritten opgeheven.